Wpis z mikrobloga

@kodiwpigulce_pl: mnie to kompletnie nie jara :) nie dlatego kupowałem ten tv. Może jedynie ustawie jak się da, żeby było włączone jak tv jest wyłączony, ale jak ogladam coś to mnie denerwuje ;p widzialem na youtube jeszcze do tego ludzie jakies lampki po bokach stawiaja to juz w ogole hardcore dla mnie
@Dudek89: 55pus8204 mialem brac 65 calowy i sam nie wiem teraz czy dobrze zrobilem czy jednak nie :p

Jak szukalem tv to interesowalo mnie tylko to zeby mial android tv na pokladzie. Wczesniej mialem sony z andkiem ale w porownaniu do tego philipsa to tam dosyc zamulalo tutaj chodzi super.

A dlatego android bo nie musze miec dodatkowych boxow kabli pilotow. Wlaczam tv i od razu sie uruchamia co wczesniej ogladalem
Mirkowie, prosba o porade.
Mam plusx od ruskiego, dziala i tu nie mam nic zlego do napisania, a teraz potrzebowalbym podobne rozwiazanie, ale zeby dzialalo na tunerze satelitarnym z enigma. Mialem do tej pory taki pakiet, ale „dostawca” cos przestal odbierac telefony i wylaczyl sygnal. Czy jest cos co mozecie mi polecic do takiego zastosowania?