Wpis z mikrobloga

@JohnyL: Brałem fina ponad 8 miesięcy, 1.25mg dziennie, w dodatku był jeszcze minox od samego początku i dermastempel od jakichś 4 miesięcy bodajże. Moim głównym celem jest zatrzymanie lysienia, bo na zakolach ciężko o odrost.
Fin był za słaby, teraz jak ściąłem włosy, to porównałem sobie obecny stan ze stanem sprzed 8 miesięcy i zakola urosły mi całkiem sporo.
  • Odpowiedz
@mackned: To bodajże zależy od dawki, przy 0.5mg duta jest mniej więcej podobnie, z tego, co kojarzę.
Jedynym ubokiem w przypadku fina było u mnie częstsze sikanie, czasami było naprawdę źle, bo mogłem iść sikać z 8 razy w ciągu godziny.
@laphroig: Lysienie może się zacząć też później.
  • Odpowiedz
@mackned: 21lvl, 8 miesięcznie temu miałem tak z Norwooda 1.75, teraz mam z pół punkta wyżej, także lysienie u mnie szybko postępuje.
Na szczęście teraz jest lepiej, fakt, wciąż sikam częściej niż przed braniem fina, ale nie tak często, jak w momencie, kiedy to 1 raz zaczęło mi dokuczać.
  • Odpowiedz
@zezowatakuternoga: może ale szansa maleje z każdym rokiem. Przeważnie łysienie zaczyna się między 18 a 25 rokiem życia. Ale wiele osób ogarnia że się zaczęło dopiero na 30+ lvl stąd wydaje się, że właśnie wtedy się rozpoczyna
  • Odpowiedz
@laphroig: Kiedyś przeczytałem, że gen lysienia pochodzi od strony matki, ale to raczej nie do końca prawda, bo mój 70letni dziadek ma wprawdzie mocno przerzedzone włosy, ale zakoli nie ma lub ma je małe , za to mój stary wyłysiał szybko.
  • Odpowiedz