Wpis z mikrobloga

Yanosik na iOS to kupa. Change my mind ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jest jakaś inna sensowna alternatywa oprócz Waze gdzie jest znacznie mniej użytkowników? Nie znam żadnej niestety a Yanosik w tle od wielu wersji mi nie działa poprawnie niestety... zminimalizowanie aplikacji powoduje jej NIBY zamknięcie, czyli lokalizuje ona użytkownika ale nie zgłasza żadnych komunikatów głosowych. Oczywiście odświeżanie w tle włączone. Czy inni też mają taki problem? Mam najnowszy iOS 13.5.1 i iPhone XS.

Nadziałem się ostatnio na fotoradar, oczywiście klasyka - ograniczenie do 70, pole, pole, łyse pole, dwa domy, ograniczenie do 50, 300 m dalej znowu 70... i tak sobie grzecznie te 70 leciałem koło fotobudki ustawionej na 50 ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#yanosik #waze #antyradar #ios #iphone #iphone
  • 26
@Yanosikpl: kilka aktualizacji aplikacji na iOS już było i nie daliście znać ;) Sprawdziłem ostatnią wersje v4.2.25 [1] aplikacji i o ile działa ona w tle, jeśli jest połączenie przez BT z autem, o tyle podłączając telefon przez kabel i włączając na CarPlay np. Google Maps i nawigując do danego miejsca, to działający w tle Yanosik w ogóle nie zgłasza komunikatów głosowych... wiele miesięcy temu działało to bezbłędnie.