Wpis z mikrobloga

@Lidelo:

sprawdź czy okna otwierają się prawidłowo
czy działają krany, spłuczka od kibla itd
stan kuchenki, lodówki
na klatce schodowej ogarnij czy nie ma jakiś wywieszek odnośnie karaluchów. Czy w środku nie czuć chemią (to wcale nie jest dobry znak)
pułki i szuflady, jak masz dywan to zajrzyj czy pod spodem nie jest porysowane
U mnie np pralka jak weszła na obroty to działała maskakrycznie głośno, ale nie wiem czy chłop
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@faktyczny: ponoć mieszkanie remontował w tamtym roku i już spuścił z ceny 300 złotych xD. A jak umowę się normalnie podpisuje na samym początku to na jaki czas? Bo nie chce rok mieszkać a zobaczyć że po miesiącu mi nie będzie coś pasowało
Różnie. To już jego decyzja. A ile będzie chciał. Raczej licz się z wynajmem na rok. U mnie udało się wynegocjować pół roku.
Jeśli odkryjesz dużą wadę której nie mogłeś zauważyć wcześniej to jest to powód do zerwania takiej umowy i żądania zwrotu kaucji. Poza tym zazwyczaj w umowie masz jednomiesięczny okres wypowiedzenia.
Tak czy siak ryzyko wtopy i utraty kasy istnieje. Zależy na kogo trafisz. Pamiętaj, że to działa również w
O ile umowa nie jest zawarta przed notariuszem to mówimy tu o kawałku papieru zapisanego na kolanie lub szablonie z neta. Sposobów interpretacji zapisów takiej umowy jest nieskończenie wiele