Wpis z mikrobloga

Ja jestem bardzo tolerancyjny, ale...

Czy nie sądzicie, że leworęczni nieco przesadzają? Przecież skąd tak naprawdę wiedzą, że są leworęczni? Może po prostu nigdy nie spróbowali pisać prawą ręką?

Cala ta „leworęczność” to chyba nie jest całkiem naturalna. Widzieliście kiedyś, żeby bociany karmiły młode lewą ręką? To jakaś moda chyba.

Dzieci nie powinny chyba uczyć się, że można jeść lewą ręką. Albo pisać. Jeśli Twoje dziecko je lewą ręką natychmiast zareaguj! Najlepiej przemocą! Kary cielesne są skuteczne. Dobre jest także wyrzucenie dziecka z domu. Niech sobie radzi samo.

Ja na przykład mam paru znajomych leworęcznych i oni przyznają, że cały ten ruch wspierania leworęcznych, całe te marsze czy poczucie dumy z powodu bycia leworęcznym, to głupota. Tylko psuje społeczne postrzeganie leworęcznych i ocenia ich, jako roszczeniowych.

Czy leworęczni powinni mieć prawo zawierania związków małżeńskich? Nie sądzę. Większość społeczeństwa pisze prawą ręką i nie rości sobie z tego powodu żadnych przywilejów. Leworęczni powinni się dostosować.

Jako rodzice nie powinniśmy się zgadzać, aby do szkół, w których uczą się nasze praworęczne dzieci, przychodzili jacyś podejrzani ludzie, mówiący naszym dzieciom, że leworęczność jest naturalna. Ideologia leworęczności powinna być systemowo zakazana.

Zdecydowana walka z leworęcznością pozwoli nam na wyeliminowanie odmienności, która jest nienaturalna. Doskonale są terapie awersyjne. Może to trudne i bolesne, ale w końcu dla dobra naszych dzieci i w końcu zrozumieją one, że prawa ręka jest prawidłowa. Nie przejmujmy się kilkoma samobójstwami, to wszakże słabe jednostki.

Praworęczność powinna być wpisana do konstytucji. Chyba każdy zdaje sobie sprawę, że jednolitość narodu to cel sam w sobie!

Toleruję w pełni leworęcznych, ale czy nie sądzicie, że powinni pisać lewą ręką w domu, a nie obnosić się z tym po ulicy?

Agnieszka Korczyńska https://www.facebook.com/agnieszka.ko.180/posts/10213493289685993

#polska #spoleczenstwo #lgbt #homofobia #bekazprawakow #bekazkatoli #neuropa #4konserwy #konfederacja
  • 37
  • Odpowiedz
@Takiseprzecietniak: Czy środowiska leworęcznych wspierają przyjmowanie uchodźców i zamieszki w USA? Czy Joe Biden mówi, że jak nie niego nie głosujesz to nie jesteś leworęczny tylko niebieskoręczny?

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 105
@Takiseprzecietniak: ja proponuję (jako mańkut) żeby wprowadzić nowe prawo które mówiłoby że umowy i oświadczenia woli podpisane lewą ręką są nieważne. Przede wszystkim leworęczność zagraża dzieciom. Demoralizuje je, skłania do odchyleń i stosowania używek.
  • Odpowiedz
@Jade: Łoo, panie, no to szykuj się - o 6.00 rano masz wjazd milicji, zwiedzane przybliżone gleby, ewentualnie jej sztucznych odpowiedników, transmisję bezpośrednią w tvpinfo (a może nawet w wiadomościach przez samą Koreankę). Także ubierz ładne bokserki i skompletuj przybornik z lekami pastą do zębów ...
  • Odpowiedz
  • 10
@Takiseprzecietniak no ja jako leworęczny też nie wspieram tych wszystkich ruchów. Co prawda w domu trzymam długopis w lewej, ale jak chodziłem do szkoły to pisałem prawą żeby nie prowokować pozostałych
  • Odpowiedz
@Takiseprzecietniak troche dla mnie jest to nadmuchiwane, nie wazne czy jestes lewo czy praworęczny, nie masz nogi, czy jesteś hetero czy homoseksualny mamy takie same prawa. Nie ma tu dyskryminacji nikogo. Tu jest kwestia tylko i wyłącznie wywalczenia pewnych praw ktore odpowiadają pewnej grupie ludzi. Znajdzie sie grupa LGBT ktora bedzie chciala coś dla siebie, znajdzie sie inna grupa która nie bedzie chciała płacić podatków, albo jeszcze inna która bedzie chciała
  • Odpowiedz