Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pełna wersja cod mw na PS4 używki na płycie lub gra na psn to koszt ok 200pln.

Trafiłem na allegro na taką ofertę za niecale 70:
https://allegrolokalnie.pl/oferta/call-of-duty-ps4-tylko-multiplayer

Pisałem z kolesiem i twierdzi, że sprzedaje kod na polski psn po którym multi jest aktywne (kampanią single nie).

To jest jakaś wyjebka czy to może zadziałać? A może nawet ktoś z Was kupił i potwierdzi, że to działa. Mi na singlu nie zależy np. więc dać ponad 2x mniej za samego multi byłoby super ale nigdy nie ufam takim januszom handlującym przez sieć.

#cod #warzone #callofduty #ps4
  • 17
@mils83 brzmi jak jakieś kombinowanie z kontami, ciężko stwierdzić, jak to jest rzeczywiście kod który się normalnie aktywuje i działa to problemu nie powinno być, ale nie wiem skąd niby byłby kod na samo multi skoro singiel+multi to raczej jedność.

No chyba że o czymś nie wiem bo akurat nie interesuje się szczególnie tą grą
@mils83: ostatnio na Rosję i Ukrainę? była promocja, że wychodziło 70 zł, ale to chyba z singlem ...

Równie dobrze, może być to jakieś wykorzystywanie luki w prawie tak, jak z windowsami i offisami za 30 zł na allegro. Co niby jest legalne i poparte wieloma paragrafami na dowodzie zakupu ;)
@mils83: kup normalą używkę na płycie za ~150 zł i bedziesz miał gwarancję, że bedzie lux. Jak chcesz przycebulic i się zastanawiać jak długo Twoja kopia bedzie działała to kup od jakiegoś typa z allegro. Żeby pobrać multi musisz też pobrać singla, także cieżko mi uwierzyć, że jedno działa a drugie nie.