Wpis z mikrobloga

@Zivaincel:

Nie czaję takich facetów.


W sensie dla ciebie trudne jest do zrozumienia, że ludzie mają różne gusta? Dla ciebie ważne, dla innego mało istotne, lub w ogóle. Jak dla ciebie jest #!$%@?, to po prostu tego nie rób. Dla mnie seks z drugim mężczyzną jest #!$%@?, ale to nie znaczy, że będę teraz gadał każdemu napotkanemu gejowi.
  • Odpowiedz
@Hans_Trans: @pekak: @zjadlbym_kebaba: To się nazywa czarny humor. Czarny humor również obejmuje pedofilie, morderstwa, masowe ludobójstwa, postaci takich jak Hitler, to dlaczego nie miałby dotyczyć również zwykłego gwałtu? Pytam, bo zauważyłem, że ludzie mają problem z czarnym humorem, tylko w przypadku gwałtów.
  • Odpowiedz
@Zivaincel: Dlaczego uważasz moje argumenty, są wynikiem spożywania narkotyków? No ale skoro rzeczywiście uważasz, że takie są, to nie powinieneś mieć żadnych problemu z ich obaleniem? Bo jak na razie, to walnąłeś jedynie argumentem ad personam.
  • Odpowiedz
@Point6 po pierwsze to mogę swoje zdanie wyrazić, bo od tego między innymi jest sekcja komentarzy. Po drugie, tak jest, że warunkiem dobrego seksu jest pożądanie, ineczej jest na siłę, jest kartą przetargową dla jednej ze stron. Jak ktoś lubi to jego sprawa, ale moim zdaniem wtedy lepiej iść na dziwki - dlatego właśnie nie rozumiem takich facetów.
  • Odpowiedz
@Zivaincel: Oczywiście, że możesz wyrażać swoje zdanie. Ale ja również mam takie prawo i właśnie z niego korzystam.

o drugie, tak jest, że warunkiem dobrego seksu jest pożądanie, ineczej jest na siłę, jest kartą przetargową dla jednej ze stron.


To znaczy, że dla ciebie taki seks jest słaby. Ale w moim przypadku najbardziej istotnym czynnikiem w przypadku seksu jest wygląd partnerki. Ja jedynie napisałem, że ludzie mają różne gusty, oraz
  • Odpowiedz