Wpis z mikrobloga

katolicka nauka dotycząca płciowości nie ma nic wspólnego z faktyczną nauką uniwersytecką na ten temat

Uzasadnij

Uzasadnienia brak, dlaczego mnie to nie dziwi?


@KawaJimmiego: lewactwo zaorane xd
  • Odpowiedz
Podaj konkrety zamiast używać sloganów.


@KawaJimmiego: homoseksualista nie ma prawa w polsce wziąć ślubu i jako homoseksualne małżeństwo zaadoptować dziecka. W taki sposób.

Uzasadnienia brak, dlaczego mnie to nie dziwi?


@KawaJimmiego: może dlatego ze jesteś na tyle ograniczony intelektualnie że traktujesz religie jako równą nauce?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@WedrowiecAtte: Cancel culture to prześladowanie, wypchnięcie osoby poza nawias społeczności - jeżeli ktoś się z nami nie zgadza, to naciskamy na niego tak długo, aż się podda. Zaczyna się przeważnie niewinnie, od krytyki w internecie, później już eskaluje do stalkowania/doxingu w realu, wywieraniu presji na Twojego pracodawcę, a jeżeli sam prowadzisz biznes, to grupka aktywistów zrobi demonstrację pod Twoim przybytkiem - zła reklama, tracisz klientów, bankrutujesz... Oczywiście wszystko ma wyglądać
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TurboDynamo: małżeństwa osób homoseksualnych nie wnoszą nic korzystnego dla społeczeństwa, a przynoszą jedynie degradację tej instytucji, co więcej otwierają furtkę do dialogu o możliwej adopcji - nikt o zdrowych zmysłach na to nie pozwoli, nie bądź taki ograniczony i daj innym żyć w kraju na własnych zasadach, a jak się nie podoba, to granice są już otwarte...
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: Dokładnie, ja już bym ich ignorował bo co mnie interesuje co robią w domach. Jestem wolnościowcem. Jednak ta tęczowa agitacja jest tak wszechobecna że trzeba się opowiedzieć po którejś stronie.
  • Odpowiedz
małżeństwa osób homoseksualnych nie wnoszą nic korzystnego dla społeczeństwa, a przynoszą jedynie degradację tej instytucji, co więcej otwierają furtkę do dialogu o możliwej adopcji - nikt o zdrowych zmysłach na to nie pozwoli, nie bądź taki ograniczony i daj innym żyć w kraju na własnych zasadach, a jak się nie podoba, to granice są już otwarte...


@CommodoreCunt: a to ciekawe bo wszystkie zachodnie NIEZALEŻNE badania mówią co innego. Jedyne to
  • Odpowiedz
homoseksualista nie ma prawa w polsce wziąć ślubu i jako homoseksualne małżeństwo zaadoptować dziecka. W taki sposób.


@TurboDynamo: No straszne. Może sobie robić co mu się podoba w swoim domu, ale nie ma prawa zmuszać mnie, żebym nazywał jego zboczenie małżeństwem. Uzasadnienia naukowego nadal brak, tak jak i mojego zdziwienia tym.
  • Odpowiedz
No straszne. Może sobie robić co mu się podoba w swoim domu, ale nie ma prawa zmuszać mnie, żebym nazywał jego zboczenie małżeństwem. Uzasadnienia naukowego nadal brak, tak jak i mojego zdziwienia tym.


@KawaJimmiego: jedyne co mi zostaje życzyć to wyjścia poza swoją zamkniętą głowę bo wiem że tą jedną dyskusją ciebie nie przekonam. Ani ty mnie.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: ta? a ja znam badania, amerykańskiego CDC - jasno pokazujące, że za 70% nowych zakażeń hiv odpowiadają homoseksualiści - czy zatem, jeżeli grupa podchodząca w tak swobodny/hedonistyczny sposób do seksualności i zabezpieczania się, nadaje się do wychowywania dziecka? wątpię

aha... wśród homoseksualistów jest większy odsetek pedofili - co zwiększa ryzyko dla adoptowanego
  • Odpowiedz
a? a ja znam badania, amerykańskiego CDC - jasno pokazujące, że za 70% nowych zakażeń hiv odpowiadają homoseksualiści - czy zatem, jeżeli grupa podchodząca w tak swobodny/hedonistyczny sposób do seksualności i zabezpieczania się, nadaje się do wychowywania dziecka? wątpię


@CommodoreCunt: to nie ma nic wspólnego z wychowywaniem dzieci, co pokazują inne badania xD

aha... wśród homoseksualistów jest większy odsetek pedofili - co zwiększa ryzyko dla adoptowanego


@CommodoreCunt: nie,
TurboDynamo - > a? a ja znam badania, amerykańskiego CDC - jasno pokazujące, że za 70...
  • Odpowiedz
jedyne co mi zostaje życzyć to wyjścia poza swoją zamkniętą głowę bo wiem że tą jedną dyskusją ciebie nie przekonam. Ani ty mnie.


@TurboDynamo: No przecież miałeś dysponować wiedza uniwersytecką, więc czekam. Przyznam szczerze: nie zdziwiłeś mnie uzurpowaniem jej posiadania.
  • Odpowiedz
No przecież miałeś dysponować wiedza uniwersytecką, więc czekam. Przyznam szczerze: nie zdziwiłeś mnie uzurpowaniem jej posiadania.


@KawaJimmiego: niczego nie uzurpowałem. Powiedziałem że religia to nie nauka co jest faktem.
  • Odpowiedz
katolicka nauka dotycząca płciowości nie ma nic wspólnego z faktyczną nauką uniwersytecką na ten temat.

@TurboDynamo: To może rozwiń co rozumiesz przez katolicką naukę dotyczącą płciowości. 2 płcie i nie więcej, co najwyżej chimery, ale płeć jest definiowana przez umysł, a nie ciało, więc proszę wskazać różnice pomiędzy wiedzą uniwersytecką w tym zakresie a stanowiskiem Kościoła albo się zamknąć jako durny lewak.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: ależ ja ufam nauce, szkoda, że od lat 70' jest pod presją lobby gejowskiego (wykreślenie przez who homoseksualizmu z listy chorób, a transgenderyzm od 2019 nie jest zaburzeniem... aha, mówimy cały czas o tym samym who, które siedzi w kieszeni tego kto da więcej, w tym przypadku Chin)
  • Odpowiedz
To może rozwiń co rozumiesz przez katolicką naukę dotyczącą płciowości. 2 płcie i nie więcej, co najwyżej chimery, ale płeć jest definiowana przez umysł, a nie ciało, więc proszę wskazać różnice pomiędzy wiedzą uniwersytecką w tym zakresie a stanowiskiem Kościoła albo się zamknąć jako durny lewak.


@KawaJimmiego: stanowisko naukowe jest takie ze płeć biologiczna jest czym innym niż płeć społeczna. Nikt nie twierdzi że jest kilka płci biologicznych, twierdzą że
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: a już odchodząc od NAUKI... jak patrzę na te parady, półnagich facetów, czasami nawet ze sprzętem na wierzchu - to jakoś wątpię, by podzielali moje wartości i dlatego nie cofnę się nawet o centymetr w kwestii małżeństw/adopcji

aliwederczi, mi nie płacą za wykłócanie się w internecie :)
  • Odpowiedz