Wpis z mikrobloga

Z cyklu: Na wykopie nie ma nienawiści do kobiet.
Przez jakiś czas zbierałam sobie wpisy, znaleziska, komentarze z przeuroczymi opiniami na temat kobiet. Nie robiłam tego często, nie szukałam specjalnie, ot jak mi coś wpadło to wrzucałam do pliku. Stwierdziłam, że się tym podzielę bo nie chce mi się już zbierać więc rzucam to w eter.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.wykop.pl/link/5458755/prawo-pozwalajace-mezczyznom-na-decydowanie-o-tym-czy-chca-byc-ojcami-apeluje/

w komentarzach w znalezisku i w zalinkowanym wpisie. Nawet nie ma co za bardzo cytować bo trzeba by przekleić prawie wszystko xD

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.wykop.pl/wpis/48862369/rozowepaski-niebieskiepaski/

A coś oprócz tej dupy macie więcej do zaoferowania? Jeśli tak, to chętnie przeczytam.

Tak, masz wytłumaczyć co oprócz dupy macie do zaoferowania i to bez zbędnych wykrętów. Także zrób listę, którą chętnie przeczytam.


Czyli listy nie będzie, bo tak naprawdę sama nie wiesz co masz mężczyźnie do zaoferowania, prócz swojej dupy, cycków i #!$%@? charakteru.

Chciałem listę, dostałem tylko wykręty, bo przecież to ja mam się domyśleć, ja mam wiedzieć kim jesteś a ty tylko odwrócisz kota ogonem i stwierdzisz, że jesteś zajebista a ja mam spaczony światopogląd.
Spoko narcyzie, ale odwrócona psychologia na mnie nie działa. Ja oczekuję konkretów, nie bzdur wyssanych z palca.

Zapytałem o listę co kobieta może mi oferować oprócz cycków i cipy. Co zrobiły tutejsze różowe? Dostały spięcia pod kopułą, bo to dla nich chyba nowość, że ktoś czegoś może od nich więcej wymagać. Więc nie zwalaj na mnie winy, że zwalam winę na kobiety za to, że nie potrafią określić tego, co dadzą w zamian za to, że ktoś sprawi, że poczują się wyjątkowe, kochane, doceniane i bezpieczne. Zamiast tego to ja mam wiedzieć, bo jak to możliwe, że nie wiem i zaczyna się typowe wirowanie kota.

Nie sram gówna, chcę wiedzieć, ale skoro wolisz agresję słowna, możemy i w ten sposób dyskutować. Najwyżej ktoś wyłapie platynę.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.wykop.pl/link/5468919/mezczyzni-powinni-wychodzic-na-zakupy-kobiety-nie-sa-zdecydowane/

Cały temat w komentarzach o tym, że kobiety są gorsze xD
Mój ulubiony komentarz:

Natomiast niestety "zakupy" w wypadku kobiet należy także traktować jako odstresowanie/rozrywkę. I z tego powodu jednak chyba nie należy im tego odmawiać - dla utrzymania jakiej-takiej stabilności psychicznej.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.wykop.pl/link/5469849/coraz-mniej-ludzi-sie-zeni-powodem-okazuje-sie-ekonomia/

Wyższe wykształcenie u kobiet to w większości gownostudia, jakieś europeistyki, socjologie i inne zbędne kierunki

a jesli znajdziesz kobiete ktora ma rzeczywiscie porządne wyksztalcenie, porzadne stanowisko z porządną sciezka zawodową to zazwyczaj jest to odarta z uczuc psycho manipulantka, po ktorej nikt kto sie nie zaangazuje w relacje z nią nie zauwazy ze tak jest, bo na codzien usmiech, flirt, entuzjazm (ale w kazdej chwili gotowa spalic juz nieprzydatny dla jej celow most)


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.wykop.pl/link/5470121/odsetek-kobiet-na-stanowiskach-kierowniczych-w-pl-jeden-z-najwyzszych-na-swiecie/

A później się dziwią, ze taki u nas naród zestresowany.baba szef to same klopoty


Nie chcę mieć wokół siebie kobiet jako szefa ani kierowniczki ani współpracownic

Nie i #!$%@?, już miałem i mi wystarczy

Pomijając rzadkie przypadki (kobiety dojrzałe czy z dużym doświadczeniem zawodowym) kobieta kierownik, menadżer czy dyrektor to z reguły źródło niekończących się problemów. Fochy, chaotyczne zarządzanie a raczej jego brak, nie mówiąc o brakach nawet nie w wykształceniu ale w kulturze i obyciu. Dużo zawodów jest w Polsce sfeminizowanych i nie jest to żadna zaleta.

Dlatego ten kraj stoi w miejscu. Te #!$%@? piszczące damy masło maślane, który się wydaje że są ładne i zaradne. Burhehehe, ani jedno ani drugie.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.wykop.pl/wpis/49164867/na-swiecie-miliony-mezczyzn-pracuje-w-nisko-platny/

a po co mam się wysilać w argumentowanie samicy. Dyskutujemy o podatkach których więcej płacą mężczyźni. Wracaj do tipsów.

Jezu. Biologiczne feministyczne pochwy mają zakaz wypowiadania się pod moimi wpisami


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.wykop.pl/link/5498015/comment/77067799/#comment-77067799

Tak właściwie to praktycznie wszystko w komentarzach. Niechęć do kobiet (głównie Polek) bo gdzieś w Hong Kongu chinki są wymagające i każą za siebie płacić xD

no właśnie - gdyby nie te żony to żadnego sukcesu by nie osiągneli - skończyliby jako menele pod mostem, powinni dziękować cipom że żyją

jak się obruchasz setki suk to potem się nawet nie chce ganiać za cipą, bierze się jedną i wystarczy

kiedys marzeniem kazdej kobiety bylo posiadac szczesliwa rodzine a dzis marzeniem kobiety jest #!$%@? wszystkie swoje i Twoje pieniadze


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.wykop.pl/wpis/49409601/anonimowemirkowyznania-po-tym-co-dzisiaj-zrobilem-/

uważam że dobrze zrobiles, jezeli ona "nie ma" ochoty to niech wie ze facet tez moze nie miec. Niech zna konsekwencje i niech sama poczuje sie upokorzona nawet jezeli zrobiles to dla ego. Kazdemu moze sie czegos nie chciec ale facet poswieca sie w wielu innych rzeczach i robi cos czego nie chce dla widzimisie rozowych

To co, ma się zmuszać do płacenia za "randki" i pajacowania tylko dlatego, że druga osoba tego chce? Seks to jedyny wkład kobiet w związek.

chociażby płacą za to, żeby te mogły żyć. Statystyczna kobieta nigdy nie osiąga dodatniego bilansu fiskalnego.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.wykop.pl/link/5502821/badane-kobiety-nie-podzielaja-fascynacji-mezczyzn-futurystycznymi-seks-robotami/

Trudno , żeby zywa pochwa podzielała przyjemność i fascynację z bycia zastąpioną na jakimś etapie pochwa sztuczną.

Seks to dla kobiet narzędzie kontroli. Dlatego szlag je trafia gdy facet łamie ich monopol.

Widać nie mają nic do zaoferowania oprócz dziury


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.wykop.pl/wpis/49428303/anonimowemirkowyznania-jak-to-jest-mizoginia-i-mat/

bo taka jest prawda. Wasza rolą w społeczeństwie jest bycie zabawkami seksualnymi, lub inkubatorami. Do niczego innego sie nie nadajecie.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.wykop.pl/wpis/49959691/usa/

stary, myślisz tak jak ja. To jest prawidłowa diagnoza problemów zachodu. To zaszło za daleko. Głupie lochy to 70% manifestantow. One nie mają kompletnie rozumu politycznego xD


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.wykop.pl/link/5546265/jedyny-czlowiek-ktory-byl-i-na-dnie-oceanu-i-w-przestrzeni-kosmicznej/

Znalezisko o kobiecia, która odniosła sukces, a w komentarzajch jak zawsze wysryw i niby heheszki oczywiście obraźliwe.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.wykop.pl/link/5550087/stypendia-tylko-dla-studentek-forsowanie-kobiet/

Masz c***? To dostaniesz kasę nawet jak jesteś głupsza od twojego kolegi. Z ostatnich badań to kobiety stanowią większość na uczelniach, dalej są dyskryminowane?

To, że ktoś jest zdolny, to trzeba mu pomóc, ale dlaczego mamy pomagać tylko dlatego, że ma dziurę między nogami?


I trochę jeszcze średnio przyjemnych komentarzy i obrazków na temat kobiet i ich "dziur" czy cip między nogami.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.wykop.pl/wpis/50081365/ale-twoje-pieniadze-i-poswiecenia-na-rzecz-malzonk/

a tu znowu głównie o tym, że kobiety są głupsze, mają gówno prace i chcą tylko kasy xD

Dla mężczyzny to mogła być inwestycja kilka wieków temu, kiedy kobieta wnosiła posag i zajmowała się domem. Teraz sporo kobiet "pracuje" (zwykle to gównopraca która pozwala im się realizować a nie przynosi faktyczne zyski), więc domem nie chcą się zajmować. Obecnie kiedy kobiety mają prawo głosu i społeczne wsparcie nawet w wypadku zdrady małżeństwo czy seks jest, czy go nie ma to błąd

widze że nic nie jest obowiązkiem małżeńskim jeśli to kobieta ma go wykonać seks nope, obiadu nie zrobi i nie posprząta bo nie jest służącą, dziećmi sie nie zajmie, gratuluję nadania praw wyborczym kobietom (ʘʘ)

Dlatego nigdy się nie ohajtam. Bo to zmierza w złym kierunku. Dawaj kasiorę frajerze za to, że pobędę u twego boku.


#logikaniebieskichpaskow #redpill #blackpill #przegryw #codziennymizoginizm #shitwykopsays
  • 179
  • Odpowiedz
@chrominancja: Jesteś kobietą silniejszą od mężczyzn ? Weź sobie swoje prawa i skończ płakać. Jeśli kobieta jest ode mnie lepsza to ją uznam. A jeśli potrzebuje do tego żeby być lepszą dyskryminacji pozytywnej to wolę żyć na socjalu. Mam w gdzieś płeć, ale jeśli w tym kraju ma być dyskryminacja (pozytywna czy nie) to zrobię wszystko co mogę żeby upadła. Have fun :D
  • Odpowiedz
@chrominancja:
Mnie osobiście jeszcze jedna rzecz ciekawi. Skąd u KAŻDEGO przegrywa bierze się to, że to jak jest traktowany zrzuca tylko i wyłącznie na wygląd i nie bierze pod uwagę, że problemem może być charakter ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lucider5:

Napisalam, że każdy przegryw jest niechlujem? Chyba nie.
Jesteś ukierunkowany tylko na udowodnienie, że kobiety są złe i szukają księcia z bajki. By udowodnić Ci, że tak nie jest napiszę, że mnie samej super przystojne ciacha nigdy nie interesowały, bo:

1) Konkurencja jest zbyt duża, a ja wolalam spokojnie spać zamiast świrować czy jakaś flądra nie ostrzy sobie pazurków na mojego faceta.

2) W każdym człowieku można znaleźć coś ładnego,
  • Odpowiedz
@Lucider5: @spocony_smierdziel:

a czasem zupełnie bez powodu okazuje swoją niechęć do ciebie

sporo przegrywow spotykało się ze strony kobiet wyłącznie z niechecia

Opiszcie jak dokładnie ta niechęć wyglądała, to że ktoś was ignoruje i nie chce się z wami zadawać, jeszcze nie znaczy że jesteście ofiarami i w żaden sposób nie usprawiedliwia waszego nastawienia. Piszecie jakby na was pluły jak tylko wyjdziecie z domu albo jakbyście przeżyli osobiście jakieś bardzo
  • Odpowiedz
@chrominancja:

Natomiast niestety "zakupy" w wypadku kobiet należy także traktować jako odstresowanie/rozrywkę. I z tego powodu jednak chyba nie należy im tego odmawiać - dla utrzymania jakiej-takiej stabilności psychicznej.


W dużej części przypadków prawda

Wyższe wykształcenie u kobiet to w większości gownostudia, jakieś europeistyki, socjologie i inne zbędne kierunki


Oczywista prawda nie wiem co w tym mizoginistycznego

a jesli znajdziesz kobiete ktora ma rzeczywiscie porządne wyksztalcenie, porzadne stanowisko z porządną sciezka
  • Odpowiedz
  • 1
@2-aminopirydyna

Ten wzrok pogardy, na który można natrafić przypadkowo łapiąc kontakt wzrokowy na ulicy czy gdziekolwiek indziej.

Ty serio masz problem skoro spojrzenie Cię obraża. Jak mniemam za słuszne uważasz oskarżenie mężczyzny o gwałt bo zbyt namiętnie spojrzał na kobietę?
  • Odpowiedz
  • 7
@marcinpodlas8 no i gdzie się bombarduje tę męskość? Gdzie się mówi, że mężczyzna dostał pracę tylko dzięki temu, że dał komuś dupy lub ma #!$%@?? Gdzie ktoś mówi, że miejsce mężczyzny jest na budowie? Czy mężczyznom mówi się jak konkretnie mają wyglądać? Lub że z papierosem w buzi to nie mężczyzna? A bez dzieci nie spełnił swojej roli społecznej? No i czy ktoś mówi, że mężczyźni są głupsi od kobiet i ciągle
  • Odpowiedz
@chrominancja: Wiadomo, że hiperbolizuję, ale próbowałem ci przekazać, że ego napompowane do granic w social mediach przejawia się wywyższaniem się właśnie w takich prostych sytuacjach. Rozumiem, że to się nie zgadza z twoim światopoglądem, ale nawet nie próbujesz zrozumieć tego co napisałem tylko już winę zrzucasz na mnie, teraz już wiem że ten wpis to bait xD
  • Odpowiedz
@Takata_atakat: (...) sztywnialam ze wstydu gdy musialam przejść obok grupy chłopaków. Patrzyłam przed siebie by nie nawiązać z nimi kontaktu wzrokowego bo chyba bym umarła gdyby, któryś zauważył, że na niego patrzę. Zgrywałam twardzielkę, bojowa postawa, zacięty wyraz twarzy, a w środku przerażona dziewczynka. Ja sobie faceta nie znalazlam - to on znalazł mnie i tylko dzięki jego odwadze i uporowi jesteśmy razem. Gdyby był równie nieśmiały jak ja to pewnie
  • Odpowiedz
Gdzie się mówi, że mężczyzna dostał pracę tylko dzięki temu, że dał komuś dupy lub ma #!$%@?


@chrominancja: nie mówi się tak bo tylko kobiety (oczywiście, że zdecydowana mniejszość ale jednak to się dzieje) zdobywają w ten sposób pracę w ten sposób (patrza "aniołki" Glapińskiego)

Czy mężczyznom mówi się jak konkretnie mają wyglądać?


Oczywiście, że tak. Nosi rurki? Pedał. Nosi buty trekkingowe? Przegryw. Ma długie włosy? Kuc albo metal brudas.

Lub
  • Odpowiedz
@marcinpodlas8: no widzisz, czyli kobietom mówi się to samo co mężczyzną ale Ty twierdzisz, że jesteście bardziej dyskryminowani. Ciekawe na jakiej podstawie.

Kobietom tych wymagań stawia się coraz mniej.

No ciekawe xD Dane z dupy oczywiście.

Kobieta w dzisiejszych czasach musi po prostu być.

Kurde... szkoda, że nie mogę po prostu być ;_; I wszystkie inne kobiety tak nie mają :(
  • Odpowiedz
Kobietom tych wymagań stawia się coraz mniej.

No ciekawe


@chrominancja: jeszcze raz wklejam bo nie doczytałaś:

Kobietom tych wymagań stawia się coraz mniej. Nie muszą już gotować, zajmować się dziećmi itp. Każdy kto tak uważa od razu postrzegany jest za zacofanego troglodytę.


Jeżeli uważasz, że tak nie jest to żyjemy w alternatywnych rzeczywistościach
  • Odpowiedz
@marcinpodlas8: No chyba tak. Jakoś ja dalej gotuję, sprzątam i pracuję. Tylko dzieci nie mam. I to samo robią inne kobiety i mężczyźni. Bo tak już żyjemy, że musimy sprzątać bo syf mało kto lubi i musimy gotować bo coś jeść trzeba, a no i pracować bo trzeba mieć za co kupić jedzenie.
Opowiedz mi dokładniej jak według Ciebie wygląda życie kobiety? Jestem bardzo ciekawa jak sobie wyobrażasz moją codzienność xD
  • Odpowiedz
@chrominancja: Nie musisz mi opisywać codzienności kobiet, bo gdybyś zadała sobie trud i przeczytała wpis który podlinkowałem (zgodnie z twoją prośbą umieszczoną w sekcji "spoiler" we wpisie) to wiedziałabyś, że mam żonę. Nie neguje tego, że większość kobiet sprząta, gotuje, pierze, prasuje, wychowuje dzieci. Tak działa to u mnie w domu na przykład, że ja przynoszę większą pensję a żona wykonuje więcej obowiązków domowych. Chodzi mi o to, że w debacie
  • Odpowiedz
Nie neguje tego, że większość kobiet sprząta, gotuje, pierze, prasuje, wychowuje dzieci.


@marcinpodlas8: i tu dyskusja powinna się skończyć i nawet dalej nie czytam. Bo to co ja wyżej linkowałam w poście jest projekcją na wszystkie kobiety, którą Ty również uskuteczniasz pisząc np:

Oczywista prawda nie wiem co w tym mizoginistycznego

Również bardzo często prawda

itd. Więc sorry ale eot bo nie mam ochoty rozmawiać na takim poziomie bo zaraz zaczniesz
  • Odpowiedz
@chrominancja: Z niczego się nie wycofuję. Reakcja typowa dla kobiet "ojej ktoś się ze mną nie zgadza, a mi zabrakło argumentów. Kończę dyskusję i dalej nie czytam". No i oczywiście brak odnoszenia się bezpośrednio do argumentów rozmówcy, ale to już pominę bo przywykłem.
  • Odpowiedz