Wpis z mikrobloga

no, ponowne założenie tindera przybliża mnie do przejścia z redpilla na blackpill, jest o wiele gorzej niż rok temu przy prawie tych samych fotach, nie wiem o co kaman... dziękuję pan tinder : |
#tinder #redpill #blackpill
  • 24
  • Odpowiedz
@jarokiet: why not? połowa tych samych bo je lubię, połowa innych. Co za różnica, przecie szansa że jakaś ze straych par mnie pozna jest bliska zeru jak przerabiają tysiące towaru
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: nie porównuj ilości par u przeciętnego faceta do ilości par u jakiejkolwiek kobiety z kompletem kończyć na tinderze. To są dwie różne aplikacje dla babki i dla faceta, tylko nazwa wspólna
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: Taki twój punkt widzenia i pewnie masz podstawy tak sądzić. Ja seks z nieznajomą to sobie mogę kupić, na tinderze chciałem poszukać kogoś nadającego na podobnych falach co z resztą wynika z opisu mniej więcej. No ale skoro niewiasty wykazują mniejsze zaangażowanie oraz niższą zdolnośc pisania niż mój pies, no to #!$%@? nie za bardzo.
  • Odpowiedz
@madmat: nie wiem czy zauważyłeś, ale od paru miesięcy panuje pandemia, więc porównywanie z zeszłym rokiem jest trochę dziwne.
  • Odpowiedz