Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@r102: curly girl method - szczególny sposób pielęgnacji i stylizacji włosów falowanych i kręconych. Daje fajne rezultaty, ale wiąże się z tym bardzo dużo obowiązków.
Jak większość ludzi nie widziałam, że mam kręcone włosy i dlaczego po czesaniu permanentnie są spuszone. Teraz przywracam ich naturalny stan, ale to będzie trochę trwało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r102: przy tej metodzie i mocno kręconych włosach efekty są przepiękne - wszystkie sprężynki są doskonale widoczne, nie ma puchu, a przy tym jest objętość. Chociaż tak jak pisałam - to długi proces i jak się zacznie to jak uzależnienie, ciężko przestać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wwwlosy_pl: właśnie przy tym myciu użyłam poraz pierwszy denmana i takie były efekty ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale domyślam się, że to jeszcze brak wprawy i techniki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@galaretkaa33: od niedawna zaczęłam omo. Mam wrażenie, że włosy przy pierwszych próbach lepiej kręciły mi się, niż teraz, miałam bardzo fajne fale z potencjałem na więcej(wtedy takie mocne 2b) ( ͡° ʖ̯ ͡°) ostatnio wyrzuciłam ze stylizacji Curl jelly, bo robił mi więcej szkody i szukam nowego żelu (mam teraz złoty taft, ale sam kompletnie nie trzyma mi skrętu). Mam trochę kryzys i nie wiem co jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@galaretkaa33: @wwwlosy_pl bardzo późny update, ale chyba wreszcie znalazłam właściwy sposób na moje kręciołki - pianka z Nivea i nakładanie stylistorów na odsączone włosy, a nie cieknące. Nagle moje włosy zaczęły wyglądać jak prawdziwe fale! Jaram się (ʘʘ)
  • Odpowiedz