Wpis z mikrobloga

@CalibraTeam: No tak, może nie tyle twoje konto, co widzi ruchy na danym koncie, info o wpływach, wypływach, kredytach i takie tam, a przynajmniej tak wyglądało jak pamiętam będąc na praktykach w banku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CalibraTeam: Zapewne fizycznie może, a zgodnie z procedurą tylko jak obsługuje Twoje sprawy. Na pewno to nie wiem - zapytaj swojego banku. Pozostaje też kwestia sprawdzania - nawet jeśli procedura zabrania, ale nikt nie monitoruje, to jakby procedury nie było.
@CalibraTeam: Nie wiedziałam, ze są tacy tępi ludzie se takich rzeczy Nie Wiedza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak dzwoni Pani z banku z oferta karty kredytowej to najpierw przecież otwiera twoja kartotekę, sprawdza bilans konta, kiedy masz najmniej, gdzie najczęściej robisz zakupy, w jakich miastach- czy bershka czy zara czy gino rossi czy castorama. I dopasowuje kartę kredytowa ze zniżkami w tych właśnie sklepach. Nawet się mówi-
@CalibraTeam: trafiłeś, w końcu coś ci się udało ( ͡° ͜ʖ ͡°). ja już kończę robo, nie podałeś daty urodzenia ani nic innego to nie wyszukam cię niestety w bazie klientów. Może innym razem się pobawimy. Teraz spadam na drineczka. Naraa
@CalibraTeam: Haha bo w banku są tylko takie stanowiska jak obsługa w oddziale albo telemarketing:D do bazy klientów każdy pracownik na każdym stanowisku ma dostęp chłopczyku.
Jesteś ultra głupim człowiekiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CalibraTeam: Nie przejmuj się typiarą. Ona jest jakaś nawiedzona. Pamiętam jak w zeszłym roku uparcie twierdziła, że zapadła już decyzja o upadku Idea Banku, tylko zwlekają z podaniem tego do wiadomości publicznej. I podobno miało już nie być w tamtej chwili możliwości wykonywania przelewów ani wypłat gotówki. I wmawiała mi takie głupoty, chociaż ja dokładniej w tej samej chwili sobie jak zawsze bez problemu przelewy robiłem. A Idea Bank jak istniał,