Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Skrót:
Czy jeśli dziewczyna jest miła dla faceta to z góry się zaklada, że na niego leci?
Jestem dość miłą osobą (tak mam z natury). Już chyba 20 razy miałam taką sytuacje... Słucham kogoś z zainteresowaniem, staram się podtrzymywać rozmowę, uśmiecham się i w miarę zapamiętuje co dana osoba mówi - dla mnie to przejaw kultury, dobrego wychowania, w jakimś stopniu empatii i przede wszystkim tego, że po prostu lubię rozmawiać i lubię ludzi. Natomiast już kilka razy słyszałam sugestie, że dana osoba mi się podoba. Co raz bardziej mnie to irytuje i sprawia, że nie mam ochoty na jakiekolwiek rozmowy...Co więcej takie sytuacje mam też w pracy, a że jestem jedną z najmłodszych w "załodze" to czuje się okropnie. Jakby każdy mnie oceniał i brał za jakąś tanią podrywaczke. Zdecydowanie lepiej mi się rozmawia z facetami. Po prostu mam do nich większe zaufanie niż do uśmiechniętych bab, które rozniosą to co powiem do 10 innych osób i to w grubo podkoloryzowanej wersji. Nie wiem co robić. Nie wiem jak się zachowywać.

Dodam, że komentarze na temat moich rozmów z mężczyznami prawią kobiety. Teoretycznie mogłabym się tym nie przejmować ale one później z tymi sugestiami idą do mężczyzn, z którymi rozmawiam. Gadają im te swoje wyssane z palca spostrzeżenia i robi się po prostu dziwnie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ee75f262d35834c6b87f0c1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[============================............] 69% (162zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania:

Dodam, że komentarze na temat moich rozmów z mężczyznami prawią kobiety. Czy jeśli dziewczyna jest miła dla faceta to z góry się zaklada, że na niego leci?


Absolutnie nie. Faktem jest, że lepiej jest porozmawiać z kimś normalnym niż kimś, komu nie wiadomo o co chodzi.

Teoretycznie mogłabym się tym nie przejmować ale one później z tymi sugestiami idą do mężczyzn, z którymi rozmawiam. Gadają im te swoje wyssane z
@AnonimoweMirkoWyznania @Czarna_ksiazka : Ludzie czasami zapominają że kobieta i facet, jeśli się sobie podobają, to będą dążyć do reprodukcji. Jak głupio by to nie brzmiało. Tak działa świat. Facet myśli o seksie, a kobieta o bezpieczeństwie. Jeśli kobieta zapomina że facet widzi w niej obiekt pożądania, to dochodzi do takich akcji, gdzie mężczyzna się stara, próbuje uwieść kobietę, a ona daje mu mylne sygnały że jest nim zainteresowana. Czasami jeśli oboje nie
@MsChokesondick: Uważasz że tak nie jest? To jest bardziej fakt biologiczny niż moja opinia. Kobiety szukają bezpieczeństwa - to naturalne. Z tym seksem jest podobnie u obu płci, ale mężczyźni w młodym wieku mają mniejszą zdolność panowania nad pociągiem. W wolnej chwili poszukam jakichś prac w tym temacie to zalinkuję :)
@Acidiscus: ależ nie musisz się kłopotać, gardzę psychologią ewolucyjną, zarówno ja jak i mnóstwo prac ją dyskredytujących, w wolnej chwili podlinkuję.

Tak samo mnie bawi - żeby nie użyć mocniejszego słowa - twierdzeniem, że coś jest "naturalne'. Cale człowieczeństwo to odchodzenie od "naturalności".

Niestety nie jest to takie proste jakbyś chciał i ludzie nie są zwierzętami, na każdym kroku masz tego dowody