Wpis z mikrobloga

@Gymski: nie interesowałem się tym, spojrzałem że cenowo i tak nie zejdę zbyt, nie wiem czy to grozi jakimś banem od Apple czy coś, ale obadam temat.
  • Odpowiedz
@ptr55: Przypomniało mi to historię z września 2012, gdy kupowałem komponenty do nowego komputera. Radeon HD7950 od gigabyte był wtedy wyceniany na ~ 1000-1150, jak głupi odświeżałem witrynę z ofertą sklepu bojąc się, że wszystkie karty zostaną wykupione. Sprytni sprzedawcy musieli postawić tam jakiegoś bota, bo wartość gpu, ku memu przerażeniu, każdego dnia rosła adekwatnie do ilości odświeżania strony. Koniec końców za grafikę zapłaciłem więcej niż sklep oferował na samym
  • Odpowiedz
@bl4desofglory: z tego co patrzę po allegro to i tak poniżej 3000 zł trudno znaleźć używkę nawet 5 letnią, a ja nie mam dużych wymagań co do wydajności, tylko żeby sobie bezproblemowo kompilować aplikację i później jej aktualizacje. Nie wiem czy mi się chce bawić w hackintoshe, bo się nie znam na tym i nie mam czasu. Przy zakupie u----i od nieznajomego z końca Polski też jest ryzyko, że wałek,
  • Odpowiedz