Wpis z mikrobloga

Panowie i Panie. Stoję przed wyborem swojego pierwszego zegarka sportowego. Glowna aktywność to rower i siłownia. Trochę mniej biegania.

To co mnie interesuje
- przyzwoity czas pracy na baterii
- dokładności pomiarów GPS, tętno,
- dopracowany soft tj. Zegarek, appka na telefon i web
- powiadomienie o połączeniu, sms po sparowaniu z tel

Nie zależy mi az tak bardzo na platnosciach czy słuchaniu muzyki.

Myślę nad suunto 9, garmin forerunner 245, polar vantage m/v

Obiecuje ze po zakupie i porzadnym przetestowaniu dodam recenzje z używania sprzętu :)

#smartwatch #xiaomi #garmin #suunto #polar #amazfit #kolarstwo #bieganie
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fasola_i_groch: niedawno kupiłem 245 i bardzo sobie chwalę. Appka na telefon jest całkiem niezła. Nie wiem po co brałem wersję Music, bo nie słucham więc spokojnie wystarczy wersja za 1200 zł. Na początku miałem problem ze Spotify, ale update zegarka wszystko naprawił. Bateria trzyma długo. Mi ok 4-5 dni w tym parę godzin spaceru. Przy czym cały czas włączony jest pomiar tętna.

Z minusów niestety słabo działa z Xiaomi Mi 8,
@fasola_i_groch: miałem taki sam dylemat, czyli 9 / 245 / Vantage M - wziąłem Suunto i bardzo sobie chwalę. Ziomek wziął 245 i też bardzo chwali. Każdy z kandydatów będzie dobrym wyborem, szczerze radzę przymierzyć wszystkie 3 i wybrać ten, który najbardziej przypasuje do nadgarstka.
PS. jeśli na rower chcesz sobie wgrywać trasy / nawigować po śladzie to Vantage M tego chyba nie oferuje, tylko droższy V.