Wpis z mikrobloga

Dobra, schodzą że mnie emocje. Zdradza mnie. Nie, że podejrzewam. Nie, że sień domyślam. Dorobiła mi rogi. Wczoraj podczas snu dostała SMS, gdzie bez przymusu odblokowywania tel można odczytać początek wiadomości. Otwierała nowe biuro we Wrocławiu (korpo w ktorej pracuje), była tam 2 dni z innymi pracownikami. A ten #!$%@? napisał jej, że ja kocha i spać już sam nie potrafi. Znam typa, robi w tej firmie z rok. 5 lat związku poszło się #!$%@?ć. W sierpniu miałem klękać. Choć ostatnie tygodnie widziałem zmiany w zachowaniu. Zimny seks. Z telefonem nawet pod prysznic. Ostatnie tygodnie miała pracę zdalna to całymi dniami coś klika w ten telefon. Aż teraz trafił się ten wyjazd służbowy. W weekend są jej urodziny. Będa jej rodzice i siostra. SMS skopiować z jej tel to nie problem. Przy obiedzie każdy z jej rodziny będzie miał kopertę z wydrukowanymi dowodami zdrady. A ona w ramach prezentu, #!$%@? wszystkie rzeczy z mojego mieszkania. Na pamiątkę nagram to wszystko, kto chce być wolany to plus. 5 lat ku.. straciłem na ten worek na spermę. Mam 29 lat, własne mieszkanie i w miarę dobrą pracę. Jeszcze ułoże sobie życie. Ale jej bez upokorzenia tego nie odpuszczę. Typ też swoją działkę dostanie, wiem gdzie szukać.
#zdrada #p0lka #zwiazki
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Piottix: każdy pisze, że już zaraz miał się oświadczać xd tak to jest, że laska do tego czasu jak się zdecydujecie to znajdzie kogoś kto chce rodzinę z nią od zaraz xd