Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi, jak to jest że tylu #!$%@?ów chodzi po ulicach? To jest inna odmiana człowieka czy są to jakieś wybryki natury? Czemu każdy nie może być na tyle normalny żeby nie przeszkadzać swoją obecnością na ziemi innemu człowiekowi?

-Idziesz sobie ulicą, przed tobą idzie grupa obcych osób, jedna z tych osób wybija się przed szereg tylko po to żeby wejść na twoją stronę chodnika i pociągnąć cię z bara.

-Idziesz z koleżanką a jacyś bramowi debile wykrzykują jakieś dzikie hasła.

-Siedzisz ze znajomymi na piwku w plenerze, dalej siedzi inna ekipa, za chwilę w twoją stronę lecą butelki.

-Nowy przystanek? Po co? Lepiej rozwalić ławkę.

-Świeżo wyremontowana kamienica w centrum miasta? Napisz na elewacji THC i Legia Pany.

-BMW rocznik 2006? #!$%@? złodziej się dorobił, przejedź kluczem po karoserii.

To tylko kilka przykładów z ostatnich tygodni. Jak działać z takimi ludźmi? Łapać i ucinać przyrodzenie bo to wina popędu? Może od razu odstrzelać (jestem za). Niestety nie da się z tym nic zrobić.

#mojeprzemyslania
  • 15
  • Odpowiedz
1,2: Pokazanie kto jest samcem alfa. Jeśli udasz że nie słyszysz i spuścisz głowę to przed koleżanką zostałeś właśnie ciotą bez jaj. 3. Też rzucam butelkami w chlejusów na osiedlu.
  • Odpowiedz
@Bartek2016: ale co Polska? na całym świecie są debile. Myślę, że większość społeczeństwa potrafi uszanować własność wspólną i innych ludzi, ale zawsze znajdą się jednostki, którym się wybitnie nudzi i lubią cwaniakować. Tak czy siak taka generalizacja i mówienie, że to przez polską mentalność jest chyba deczko przesadzone
  • Odpowiedz
@gdzie_ja_jestem: nie mam samochodu, na osiedlu jest taki.

@Tleilaxianin: alfa? Nie żartuj, to jest bieda umysłowa, jeżeli ktoś myśli że takim zachowaniem coś udowodni to jest #!$%@?.

A co zrobić? Przeciwstawić się 6 patologicznym idiotom?

Brawo dla ciebie, jeżeli uważasz że picie w miejscu oddalonym od miejsc zamieszkania przez ludzi jest osiedlowym chlaniem to się trochę zastanów.
  • Odpowiedz
-Idziesz sobie ulicą, przed tobą idzie grupa obcych osób, jedna z tych osób wybija się przed szereg tylko po to żeby wejść na twoją stronę chodnika i pociągnąć cię z bara.


@Zwykly_Czlowiek: Najgłośniej szczekają najmniejsze pieski, sam się już o tym kilka razy przekonałem
  • Odpowiedz