Wpis z mikrobloga

#danielmagical coś nie daje mi spokoju po wczorajszym strimie. Zobaczyłem obraz człowieka, który zwyczajnie potrzebował w pewnym momencie swojego życia wsparcia, jakiegoś pocieszenia i pokazania, ze można jakoś sobie poradzić z tym co się dzieje a działo się przecież złe. Widziałem człowieka, który nie widział co ma robić i co ma dalej robić, gdzie życie jako tako ale mu się układało, miał jakieś plany, siłe na walczenie ze światem bo czuł ze ma go kto wspierać. Nie chwale wszystkich jego czynów ale rozumiem pewne zachowania jak choćby to ze było mu przykro z powodu tego jak go nosacz potrakował, była to jego pierwszyzna miłość i mimo jego prostackiego zachowania to chyba w jakiś jego sposób ją kochał. Wczoraj wygadał się , czy to dobrze czy nie nie mi oceniać ale pokazał ile rzeczy go bolało i ze jest z tym tak naprawdę sam a wy myślicie obsrance ze to takie proste wszystko gdy się jest właśnie w takiej sytuacji? Człowiek panikuje, robi błędy, potrzebuje wtedy wsparcia chociażby był moment gdy daniel pyta Gosi czy ta go naprawdę kochała kiedyś a ona #!$%@? xd przecież daniel tez jest człowiekiem i ma jakieś emocje które go zjadają , każdy chce być szczęśliwy , kochać i być kochany jo ? Wiec mimo jego patologii i prostactwa trochę go rozumiem, przecież nie on siebie tak wychował , starał się. Życie go tak potraktowała i ja mam nadzieje ze daniel zrozumie ze życie nie jest proste i sprawiedliwe a taka miłość jak szybko przyszła szybko może pójść, niech teraz tylko stara się ogarnąć a nie narzekać i zwalać winę. Niech ogarnie siebie ile tylko może póki ma na to jakieś szanse. #patostreamy
  • 32
  • Odpowiedz
  • 0
@delvian: A co w tym gadaniu niby Ci się nie podoba ? Przecież go ani nie chwale ani nie gnoje bardziej poruszam temat osób które dostały od życia po dupie
  • Odpowiedz
  • 2
@Matti32: Mój post nie miał na celu sprawienia by było go szkoda, raczej oceniam sytuacje i tak jak mówię takie spojrzenie na osoby które spotyka jakaś tragedia. Ilu to młodych chłopaków miało załamanie po rozstaniu i się wieszało bo nie miało wsparcia. Tutaj przecież widzieliśmy jakie emocje towarzysza podczas takiego kryzysu i każdy pluje na niego i mu dokłada. Z drugiej strony jakby to była hot blondyna albo nawet jak nosaczita
  • Odpowiedz
@Noneq on od małego się kompromitowal- ojciec go wygnał, w szkole z niego się śmiali, każdy jeden znajomy jakiego miał został okrzyknięty wrogiem

Gość jest skończony, dragi mózg wyzarly
  • Odpowiedz
  • 0
@POTEZNA_HAUBICA: Wiesz jednak jeszcze coś tam próbuje , co według Ciebie taki człowiek powinien zrobić ? Według mnie powinien skończyć ze stronami, zrobić ostatniego takiego na dowodzenia , przeprosić za to co odwalił i starać się żyć normalnie, biorąc odpowiedzialność za swoje czyny, nabrać w usta wody i pokornie pogodzić się ze miało się swoją szanse, może zapisać się do jakiegoś wolontariatu, zrobić np jakiś kurs na wózki widłowe i może
  • Odpowiedz
  • 2
@Mizebo: Może jakaś rozmowa z psychologiem by faktycznie pomogła by jakoś wiedział jak radzić sobie z emocjami bo ewidentnie nie wie.
  • Odpowiedz
@Noneq: Tu juz za pozno na to zeby sie sam ogarnal. Tu potrzeba Choroszczy już. Problemy, odrzucenie przez matke, ojca, brata, znajomych i laske, mozg zżarty przez dragi. Sam z tego nie wyjdzie.
  • Odpowiedz
@Noneq: Dana to dobry człowiek i nie powinien spotkać go taki los. To smutne, że praktycznie każda osoba jaką spotka i nawiąże kontakt robi mu pod górkę i na złość. Nawet brat w którym pokładał nadzieję odwrócił się od Dany stając się kolejnym wrogiem.
  • Odpowiedz
  • 0
@MrPrado30: Nie będę go oceniać ale po wczorajszym strimie wszyscy widzieli ze to już nie było tylko przeklinanie i alko ale coś więcej, przesunął granice której nie powinien ruszać i nie wiem czy to alko ale dzisiaj może już odczuwać konsekwencje swojego zachowania.
  • Odpowiedz
@Noneq: Był moment że było mi żal tucznika i sama wyciagnełam do niego ręke mimo calej mojej niecheci do niego jak posłuchalam co ma do powiedzenia było mi go naprawdę żal i miałam ochote go wyciągnąć z tej meliny zeby nigdy nie musiał tam wracać jednak pokazał ze jest zakłamanym fałszywcem ktory wcale nie chve ogarnać swojego życia i kto by do niego ręki nie wyciągnął to on na tą ręke
  • Odpowiedz
@Noneq: Kazdy ma probkemy w zyciu i momenty kiedy potrzebuje wsparcia,ale nie zal mi grubasa,ktory nie szanuje ludzi i streamuje swoje problemy przez co ma problemyXD Gosc cala swoja rodzine wykirzystal i paru obcych ludzi.Moim zdaniem zasluzyl na to co ma.
  • Odpowiedz
  • 0
@Marcia13: czyli wszyscy czekają na jego upadek i koniec? Nie da się mu pomoc ? @Bezszelestnie: Każdy popełnia błędy, może to przez kasę i popularność się stał taki ? Myśle ze on może nie jest do końca taki zły tylko przez co co przeżył uważa ze mu się więcej należy i to co tam dawał ludziom to dużo tez i powinni być wdzięczni. On wypomni obiad za 20 zł bo
  • Odpowiedz