Wpis z mikrobloga

#danielmagical coś nie daje mi spokoju po wczorajszym strimie. Zobaczyłem obraz człowieka, który zwyczajnie potrzebował w pewnym momencie swojego życia wsparcia, jakiegoś pocieszenia i pokazania, ze można jakoś sobie poradzić z tym co się dzieje a działo się przecież złe. Widziałem człowieka, który nie widział co ma robić i co ma dalej robić, gdzie życie jako tako ale mu się układało, miał jakieś plany, siłe na walczenie ze światem bo czuł ze ma go kto wspierać. Nie chwale wszystkich jego czynów ale rozumiem pewne zachowania jak choćby to ze było mu przykro z powodu tego jak go nosacz potrakował, była to jego pierwszyzna miłość i mimo jego prostackiego zachowania to chyba w jakiś jego sposób ją kochał. Wczoraj wygadał się , czy to dobrze czy nie nie mi oceniać ale pokazał ile rzeczy go bolało i ze jest z tym tak naprawdę sam a wy myślicie obsrance ze to takie proste wszystko gdy się jest właśnie w takiej sytuacji? Człowiek panikuje, robi błędy, potrzebuje wtedy wsparcia chociażby był moment gdy daniel pyta Gosi czy ta go naprawdę kochała kiedyś a ona w------e xd przecież daniel tez jest człowiekiem i ma jakieś emocje które go zjadają , każdy chce być szczęśliwy , kochać i być kochany jo ? Wiec mimo jego patologii i prostactwa trochę go rozumiem, przecież nie on siebie tak wychował , starał się. Życie go tak potraktowała i ja mam nadzieje ze daniel zrozumie ze życie nie jest proste i sprawiedliwe a taka miłość jak szybko przyszła szybko może pójść, niech teraz tylko stara się ogarnąć a nie narzekać i zwalać winę. Niech ogarnie siebie ile tylko może póki ma na to jakieś szanse. #patostreamy
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tu juz za pozno na to zeby sie sam ogarnal. Tu potrzeba Choroszczy już. Problemy, odrzucenie przez matke, ojca, brata, znajomych i laske, mozg zżarty przez d---i. Sam z tego nie wyjdzie.


@Velocity123: @Noneq: Magical to koleś, który posiada lekkie upośledzenie intelektualne połączone z narcyzmem, FAS, DDA, syndromem oblężonej twierdzi, itd, który jest uzależniony od narkotyków i nie posiada elementarnej wiedzy na temat funkcjonowanie w społeczeństwie/grupie.

Szanse na
  • Odpowiedz
@Noneq: moim zdaniem nie da sie mu pomóc bo wyciagnieta reke odpycha i to w bardzo podły sposób. Daniel nie umie docenic ze ktoś jest i chce byc i mu pomóc.
  • Odpowiedz
@Noneq: popularność ? Przy nim to sobie mozna w tej chwili tylko złej sławy narobić :) On ma strasznie w------e ego ma się za niewiadomo kogo do tego kłamie jak jasna cholera :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Marcia13: Ma ego, mówi ciagle o tych rekordach jakby kogoś to interesowało co było kiedyś. Liczy się to ci będzie albo jest s nie było i myśle ze to wynika z tego jak mówię ze nikt go nie docenia, szanuje, troszczy się. Szuka akceptacji można powiedzieć ze na sile i póki nie zrozumie, ze nie tedy droga doputy będzie odpychał do siebie ludzi. Choć teraz to już sam nie wiem,
  • Odpowiedz
@Noneq: Myśle że jeśli by się zmienil i zrozumial swoje błedy i faktycznie by to było widać to sama mogłabym wyciągnąć do niego ręke drugi raz ale na chwile obecną to moge mu zaoferować kopa na rozpęd :)
  • Odpowiedz