Wpis z mikrobloga

Radomskie Radio Rekord to jest stan umysłu xD Emerytki życzące łask bożych dla wnuczek i dedykacja piosenki pt. "Dałabym ci dała". Karyny proszące o "Mówili na nią słońce" i życzące Sebkom na Koziej Górze piosenki Boysów "Niech żyje wolność". Wszystko to okraszone Krystyną Giżowską i piosenką "Przeżyłam z tobą tyle lat" z okazji okrągłej 47 rocznicy ślubu jakiejś Grażyny albo "Cudownych rodziców mam". Dodaj do tego reklamy sklepów z akcesoriami do centralnego ogrzewania Danka Hurt Detal i producentów kotłów C.O. Szubiński Kościowski średnio co 15 minut i masz najbardziej radomskie radio wszechczasów. A zapomniałbym o wiadomościach nie mających nic ciekawego do przekazania tylko jakieś powodzie w Bangladeszu xD

#radom #pdk
  • 29
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@Jin: Nie znam Cię ale po tych dwóch zdaniach już wiem, że chłopak z Radomia, po podróży z Tobą, żałował że nie poszedł piechotą. Skoro widzisz różnicę w mentalności w zależności od miasta, w obrębie tego samego państwa, narodu, po jednej rozmowie z jednym gościem to wiem, że jesteś bezbekowym Januszem, któremu sumiaste wąsy wkręcają się w crocsy.
@Jin: Oceniasz populację całego miasta na podstawie jednego gościa?
Serio uważasz, że w Poznaniu ludzie są lepsi, mądrzejsi niż w Radomiu?
Jak tak bardzo chcesz żyć stereotypami to Poznań jest miastem dresów i sebixów, przemytników i szabrowników niemieckich sklepów, jak się z tym czujesz?
@justanotherdude: @azurro:

Ale się zagotowaliście.
Nie nie oceniłem. To był rok 2012 i jedna z moich pierwszych dużych podróży po Polsce. Od tamtej pory odwiedziłem chyba każde miasto powyżej 100k w Polsce i poznałem w nich mnóstwo ludzi (liczone w tysiącach) i spokojnie mogę potwierdzić, że widać różnice w mentalności mniej więcej tak jak przebiegały granice zaborów. I każda z nich ma swoje plusy i minusy więc nie zamierzam jakoś