Wpis z mikrobloga

Siemka, Mirki! Dzisiaj w końcu uruchomiłem po raz pierwszy now XOX.(wersja cyberpunk z media expert)

1.Powiedzcie mi czy nierówne podmuchy wentylatora to normalka czy coś nie bangla?

2. W menu jest cichutki ale jak włączę grę to nagle wentylatory załączają się tak jakby na full(znacznie głośniej) od menui jw. Falują.

3. Jeśli coś nie tak to jak to lepiej(najszybciej) ogarnąć rękojmia/gwarancja?

Ps. XOX z wolnego wybiegu samotny na szafce z pełnym dostępem powietrza, niczym nie zastawiony

Czy pobieranie w tle może mieć na to jakiś wpływ?

#xboxone #xox #xbox
  • 15
@Mateuszcee: ja mam bieda XOS i nie słyszę wentylatorków nawet jak na ekranie jucha cieknie gęsto, pobieranie w tle raczej bez wpływu - z tego co pamiętam ma osobny ram i rdzeń procka. Na rękojmie daj żebyś potem nie miał problemów.
@nobrain: bardzo łatwo, znajdź sobie jakiś tutorial na yt i szybko pójdzie, największą "trudnością" jest założenie radiatora z powrotem, bo ma bardzo dziwne mocowanie. Ale to parę minut "walki" i tyle
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PNEUMA40: a nie wiem, jakoś mnie to nie interesowało XD po drodze jest jedna naklejka, która może być w sumie jakąś plombą, ale ciężko mi powiedzieć
@nobrain: różne rzeczy potrafią się dziać, jak miałem jeszcze fata, to #!$%@?ł się wiatraczek i strasznie hałasował gdy konsola startowała, ale no to też mógłbym sam wymienić, gdybym nie miał gwarancji