Wpis z mikrobloga

@Mesosfet: U mnie powiem Ci szczerze, że mechanik też był zachwycony stanem i mówił tylko jedno - trzymaj bo będzie zwyżkować ceną. Ani grama rudej ()
Tylko ta skrzynia tak dziwnie jest zestopniowana. Wydaje mi się, że 5 bieg jest wciśnięty tak na siłę a 6-tka to jest taka 5tka bo podobne wrażenia z obrotów silnika względem biegu miałem w Corolli 1.3 XD
Może
@Rampampam: Rozrząd jest w porządku na razie ale planuję wymianę, zapobiegawczo. Pasek na pewno był wymieniany ale pompa raczej nie bo ma jeszcze napisy "TOYOTA" (obecnie 193k km). Porządny komplet (z pompą) to koszt ok 600zł + 6l płynu chłodniczego bo trzeba wyjąć chłodnicę.
Bez gazu uważam, że nie opłaca się jeździć - pali 10l miasto, trasa da się zejść do 8.
Początkowe serwisy były stosunkowo drogie, auto kupiłem za 10k
@Zjem_Ci_nos: mam budżet na auto do 20k, i nie wiem czego szukać. Podobają mi się te stare gruzy, no ale ząb czasu może zrobić swoje :( Dużo nie będę jeździć, więc na spalanie mogę przymknąć oko :P
@Rampampam: Wysoka cena jak na taką biedną wersję (szmaty i brak elektryki foteli, bieda audio, bez szyberdachu, brak elektrycznie składanych lusterek). Musiałby być w naprawdę idealnym stanie jak w ogłoszeniu i nic do zrobienia dodatkowo z zabezpieczonym podwoziem.