Wpis z mikrobloga

Konczy mi sie pakiet za 300zł (nolimit +1TB). Widze, ze nastapily zmiany w pakietach i pojawily sie nowe, w tym drozszy za 360zl. Zostalo mi jeszcze z tego pakietu 1TB okolo 300GB, jest jakas mozliwosc przedluzenia tego? Gdy probowalem przed czasem uruchomic pakiet za 360zl dostalem sms z ostrzezeniem o tresci "Uwaga! Wlaczenie uslugi Rozmowy, smsy i mmsy bez limitu do wszystkich + pakiet GB spowoduje wylaczenie uslugi Rozmowy i smsy bez limitu do wszystkich + pakiet GB oraz bezpowrotna utrate zgromadzonych w ramach tej uslugi 300GB. " Wolalbym w jakis sposob aby mi sie to zsumowalo z kolejnym.
#orange
  • 10
@MajorToJestKajor: Oooo jest :D W aplikacji na tel nie znalazlem ale na stronie orange po zalogowaniu pieknie wszystko mi pokazalo i podsumowalo jak bedzie wygladac po przedluzeniu i wszystkie warianty :D Dzieki jeszcze raz :D
Edit: Wołam taktycznego obserwatora @eXe1987
@zryta-beretka: Dokladnie tak, wybierajac jeden z wielu wyborow na stronie po zalogowaniu od razu pokazuje waznosc i sume jaka dostajesz jesli sie zdecydujesz. Nie trzeba wybierac tego na 365 dni, chyba korzystniej wychodzi na 31 dni za 25zl, z tym ze tylko 20gb internetu i trzeba co miesiac pamietac przedluzyc. Wlaczylem za 300zl i mam 1tb300gb neta na 366 dni (jutro mi sie konczyl stary pakiet). Jesli komus zostalo duzo GB
Nie trzeba wybierac tego na 365 dni, chyba korzystniej wychodzi na 31 dni za 25zl,


@WhoNext: Wychodzi tyle samo :) 300/12 = 25 zł :)
To pokazywanie jak się pakiety połączą to najlepsza kwestia nowego serwisu.
@Clear roznica w 31 dniowym jest te kilka dni na plus, niby niewiele :D ale tylko dla tych co nie uzywaja duzo internetu. Ja jednak duzo korzystam i 1tb vs ponad 240gb na rok robi roznice