Wpis z mikrobloga

Booking - do 100 złotych zniżki oraz dodatkowe 6% taniej na rezerwacje

Po 3 miesiącach czas zawołać bo oferta dobra, a kod ważny aż 14 miesięcy więc się może przydać ( ͜͡ʖ ͡€)
Jak dasz plusa to będę wdzięczny :)

Jak otrzymać 45-62 złote
Booking (wreszcie!) ruszył z nową promocja gdzie można otrzymać do 62 złotych do wykorzystania przy swoich rezerwacjach. Środki są przypisane do konta i można je znaleźć w menu w "nagrody i Portfel"

Wysokość nagrody jest uzależniona od naszej lokalizacji gdzie się znajdujemy. Jeśli akurat przebywasz w Norwegii lub Szwajcarii to otrzymasz 62 złote, jeśli przebywasz na terytorium Polski to 45 złotych co dalej jest super ofertą! NIe próbowałem uzyskać 62 złotych ale za pomocą VPN np. Windscribe spróbować

Co zrobić by otrzymać środki.
W aplikacji mobilnej Booking Google Play | Booking AppStore należy kliknąć serce przy dowolnych trzech obiektach. Dostaniemy od razu informacje jak na obrazku z pierwszego komentarza

Jak otrzymać kolejne 38 złotych oraz 6% zniżki
Instrukcja:
1. Zarejestruj się z linku
2. W wyszukiwarce obniżek wpisz "booking"
3. Kliknij "Shop now", strona przeniesie Cię do strony Bookingu, gdzie można zarezerwować hotel tak samo jak przy poprzednich Twoich zamówieniach :)
4. By naliczyło zniżkę musisz mieć wyłączone wszelkie blokery reklam
5. W ten sposób odzyskasz 6% swojej wpłaty za rezerwację w portalu Booking, a dodatkowo otrzymasz 10 dolarów (około 39 złotych) na dowolne zakupy, do wykorzystania nie tylko w Bookingu. Można je również sobie wypłacić w postaci gotówki.

#booking
---------
Mam też kody -15%do #flixbus
Można też odebrać 50 złotych od Orange Flex
Napisz prywatną wiadomość to prześlę
---------
PS kody publikuję w ramach tagu #kodyodlubiekiedy który obserwuje 1185 mirków. Możesz mi napisać prywatną wiadomość to prześlę Ci spis aktualnych kodów na 940 złotych - na np. Booking, Airbnb, darmowe przejazdy taksówkami, hulajnogami etc.
--------
Zapisz się na listę kodypromocyjne to będziesz wołany jako pierwszy do każdego fajnego kodu. (jest nas tam 504 mirków)
Obserwuj lub czarnolistuj #kodyodlubiekiedy

Mam jeszcze prośbę - kliknij Pajacykowi w brzuszek ()
Pobierz LubieKiedy - Booking - do 100 złotych zniżki oraz dodatkowe 6% taniej na rezerwacje
...
źródło: comment_1592059952CBSkqjKJG3Cub9FOMjQ7Qc.jpg
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LubieKiedy: Na pewno dobry link podałeś? Na początku wyskakuje, że strona jest niebezpieczna, a później to

Ta strona nie działaSerwer rebrand.ly nie wysłał żadnych danych.
ERREMPTYRESPONSE
@sezan: na pewno dobry, nigdy mi się nie pojawiło to co napisałeś, a próbowałem na różne sposoby. Otwórz w takim razie w trybie prywatnym, może jakaś wtyczka blokująca co masz zainstalowaną Ci blokuje, jak coś to się odezwij to Ci prześlę bezpośredni link. Ogółem bardzo dziwnie.