Wpis z mikrobloga

jedyne czego się boję na maturę rozszerzoną to dowód jakiś z planimetrii i kombinatoryki ale najbardziej się boję działań na ułamkach XD bo jestem #!$%@? dyslektykiem i czasem mi się #!$%@?ą te cyferki albo skrócę sobie 3/25 na 1/15 xd
kalkulator naukowy ratuję mi dupę w takich sytuacjach ale nie #!$%@? ma być prosty i #!$%@? XD to #!$%@? matura "sprawdza logiczne myślenie i rozwiązywanie problemów" czy rachunkowo.

są zadania gdzie coś mi nie pyknie, bo coś źle założyłem czy coś to na maturze jestem w czarnej dupie, bo nie ma #!$%@? żebym zdążył na tym prostym gównie coś obliczyć przed czasem XD

daliby naukowy na rozszerzenie serio....

albo śmiesznie mały brudnopis... gdzie własnie muszę pisać większe cyferki bo się #!$%@?ę w cyferkach jak będą mniejsze XD
#matura
  • 7
@muskel: Te brudnopisy to masakra (,) Ogólnie czasem to jest tego miejsca tylko na 1 podejście, weź się pomyl czasem z przenoszeniem np albo w 1 wyrazie nie zmień znaku, wynik totalnie inny, dalsze kroki inne tylko nie ma gdzie tego poprawić (°°
Albo nie daj Boże pomyl się w rysunku to już kaplica czasami, gdzie ja
@Dozmez: śmiechu warte pewnie oszczędzają na papierze i dają tylko 1 brudnopis XD przecież idzie #!$%@? napisać tam. juz podstawa ma obok brudnopis a my mamy na ostatniej stronie jeszcze tylko jedną kartę XD
@muskel: Mogliby po prostu dać więcej miejsca na odpowiedzi, nawet ta 1 strona więcej na zadanie to już by było coś, żeby chociażby z boku sobie jakieś pomoce dorysowywać, notatki itd, bo czasem się robi w głowie, żeby jak najmniej na papier dawać. Lubię sobie wyciągać np z brył trójkąty i je rysować itd, żeby lepiej widzieć, ale każdy rysunek daje presję, że musi być bez błędu, bo nie nadpiszesz przecież.