Wpis z mikrobloga

@ponuryrolnik: nie żebym był jakimś ekspertem, ale gdybym ja to robił to tak: 32 gb ram to przesada. Jeśli to do gier a nie np. do obróbki grafiki to 16 gb to wystarczy na wszystko. Niby płyta i zasilacz odpowiadają za stabilność, ale moim zdaniem bierzesz bardzo drogie, tańsze spokojnie dadzą radę. Zaoszczędzoną kasę możesz włożyć w lepszy monitor. Takie moje zdanie.
  • Odpowiedz
@ponuryrolnik: Monitory z G-Synciem zazwyczja sa troche drozsze, a na radeonie nie wykorzystasz tej technolog, potrzbowalbys jakiegos gtxa. Wiec albo zmien karte albo monitor bo przeplacasz. Ale imho lepiej karte, tak jak wczesniej ludzie pisali. Ni emowie ze koniecnie jakis gtx ale po prostu ta karta jest troche slaba
  • Odpowiedz
@ponuryrolnik: Ze skrajności w skrajność z tą klawiaturą, ale jeśli nie korzystałeś z żadnej klawiatury mechanicznej to w sumie mało co tracisz.
Cieszy mnie to, że #!$%@?łeś te świecidełka jak rgb płyta główna i klawiatura.
Jak już zrobiłeś porządne oszczędności to możesz trochę doinwestować do karty i kupić jakąś z kart super, jak nie masz zamiaru kupić 2080ti. Chodzi mi o lepsze wykorzystywanie tego potężnego procka jakim jest Ryzen 7.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ponuryrolnik: zmień to GPU człowieku. mam rx470 czyli praktycznie to samo i w 900p na medium sobie radzi ale kupiłem ją za mniej niż 300zl więc spoko. Za 900 zł powinno się udać dosrawc używanego GTX 1070 np
  • Odpowiedz
@ponuryrolnik: Bo cokolwiek Ci pokazuje jest #!$%@?. Masz parę chipsetów, które supportują te Ryzeny - ja polecam B450, jeśli nie robisz jakichś cudów wianków, a taki ASRock B450 Steel Legend AM4 kosztuje 360 zł, nie 800.
  • Odpowiedz
@alex-fortune: trochę drogo za płytę, ja za MSI B450 Tomahawk płaciłem 400, a funkcjonalności takie same. Dysk twardy na purepc polecają Kingson A2000, kosztuje 320 zeta. Ram o takich samych parametrach np GSkilla kupisz za 650 złotych. Zaoszczędzony hajs możesz dorzucić do karty graficznej lub na weekendowy wyjazd z dziewczyną
  • Odpowiedz
@alex-fortune: dobra jak będę kupował jeszcze raz się do was zgłoszę po radę. niedługo wychodzą jakieś nowe modele to starsze będą przecenione. dobra to tyle na dzisiaj. dzięki wszystkim - oprócz jednej osoby, ta osoba będzie wiedziała dlaczego xD
  • Odpowiedz