Wpis z mikrobloga

Według karakanów oraz ich klakierów w postaci szurfederacji to nie są ludzie tylko uwaga IDEOLOGIA XD Ideologia, o której w sumie mało co ktoś może powiedzieć. Kto ją wymyślił, jakie ma założenia itp. I nie odpowiedz, że soros założył i jej cel to zniszczenie świata białego faceta hetero katolika to nie jest odpowiedz XD
#neuropa #bekazprawakow #konfederacja #4konserwy #lgbt #homoseksualizm #bekazpisu
Wanzey - Według karakanów oraz ich klakierów w postaci szurfederacji to nie są ludzie...

źródło: comment_1591990996PrQKuOEXDcupgdj83xUiW6.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Wanzey: mógłbym do jutra dyskutować o tym i obalić ten twój argument z pełnymi ulicami ale gdynym każdemu kto nie miał rscji próbował coś wytłumaczyć to by mi życie nie starczyło
  • Odpowiedz
I nie odpowiedz, że soros założył i jej cel to zniszczenie świata białego faceta hetero katolika to nie jest odpowiedz XD

@Wanzey: Przecież to oni sami tak powiedzieli.
  • Odpowiedz
@Wanzey: tego nie twierdzę. Ale chyba nie wiesz jak łatwo wkręcić ludzi w ideologię. Przykład płaskoziemcy. Też chodzą na marsze też ich sa miliony, też uważasz że mają rację? Ilość ludzi na ulicach nie świadczy o wyższości poglądów
  • Odpowiedz
@Wanzey: zastanawia mnie jak dziala ta ideologia.Co dziecko widxi geja albo lesbijke i nagle zostaje homo czy jak?Nazywaja to ideologia bo walka z nia ladniej brzmi niz powoedzenie ze zamiarzaja uprzykrzac takim ludziom zycie zwyczajnie.
  • Odpowiedz
@Simeonbarnaciakov: Nie wiem, ja myślę, że oni ze swojej frustracji seksualnej sprowadzają homoseksualizm do seksu. Że jak ktoś jest gejem to hur dur benis arszloch. Widać domyślenie się, że tutaj chodzi o czucie, np hetero facet czuje wielkie uczucie do kobiety, tak samo jak homo facet do faceta i homo kobieta do kobiety. Albo może faktycznie to by nie wyglądało dobrze więc muszą mówić jakieś bajdurzenia o seksualizacji dzieci HUR
  • Odpowiedz
@Wanzey: są ludzie i jest ideologia, to przecież nie tożsame. Wiele (niektórzy mówią że nawet większość) osób niehetero nie identyfikuje się z tymi chodzącymi na tęczowe marsze. Innym jednak zależy by pokazać jak bardzo są odmienni, chociaż jednocześnie domagają się "równości". Jest też mnóstwo ludzi aktywnie wspierających ideologię lgbt którzy sami nie należą do żadnej mniejszości seksualnej.
  • Odpowiedz
@Wanzey: ja nwm co za debil wymyślił orientację, chyba żeby napuszczać jedną płeć agresywnie na drugą, tylko panseksualizm ma tu sens, jesteś w stanie pokochać każdego zależnie od warunków tylko nikt głośno o tym nie mówi
  • Odpowiedz
@Wanzey: akurat to nie ludzie tylko liderzy z fundacji ktorzy za pieniadze przywiezli tych "ludzi" w gniazdo zmij. serio naprawde, po co klamac ze te akcje sa spontaniczne skoro wychodza nagrania z osobami ktorzy organizuja te szopki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ibilon: Jest różnica między komunistami a komunizmem. Komuniści to ludzie, których coś łączy, w tym przypadku idea komunistyczna (stąd nazwa). Komunizm jest ideologią.

LGBT to ludzie, których łączy fakt bycie nieheteroseksualnymi. I tyle, to po prostu ludzie, nie stoi za nimi żadna ideologia, którą prawa strona sobie uroiła.
  • Odpowiedz