Wpis z mikrobloga

@Farezowsky i prawidłowo, ja nie wiem czy ci politycy na jakimś strumieniu świadomości lecą czy co. Nie myślą tylko kłapią tym dziobem a potem zdziwienie, że kogoś to uraziło xD
  • Odpowiedz
@Farezowsky: jak mnie irytują ludzie (żeby nie powiedzieć gorzej) którzy nie szanują innych ludzi, jacy by oni nie byli, jak myśleli i co robili. Można się z kimś nie zgadzać, ale do ch@#a, trzeba szanowac ludzi.
  • Odpowiedz
@Farezowsky: jakkolwiek nie popieram jak ktoś używa zwrotu „ideologia LGBT”, to nawet jak ktoś to robi to rozgranicza na LGBT i rzekomą „ideologie LGBT”, a tutaj dzban jakich mało się pięknie popisał debilizmem.
  • Odpowiedz
@Andreth:

Women's studies is an academic field that draws on feminist and interdisciplinary methods ...

Feminism is a range of social movements, political movements, and ideologies


Tak, feminizm to ideologia, na której bazuje women's studies.

Następnym razem proszę grzeczniej, kobieto.
  • Odpowiedz
@Baciar93: masz prawo do swojego zdania a ja mogę mieć je w dupie. Czy jak w aptece będzie sprzedawać lesbijka to nie pójdziesz do tej apteki? Albo jak w sprzedawca w biedronce będzie gejem to nie skorzystasz z jego uslug? Każdy ma prawo przeżyć życie jak chce. Ci ludzie nikogo nie krzywdzą ani nie robią nic złego i dopóki się tego trzymają to nie powinno to nikomu przeszkadzać.
  • Odpowiedz
Co ty właściwie chciałeś biedaku powiedzieć? Że geje to nie ludzie?


@NieWiemASieWypowiem: Bardzo grzecznie powtarzam pytanie - co ty właściwie chciałeś powiedzieć? Że geje to nie ludzie, bo istnieją specjalne dziedziny wiedzy im poświęcone?

A gady to nie zwierzęta, bo oprócz zoologii jest herpetologia.
  • Odpowiedz
nie istniałoby coś takiego jak LGBT culture lub LGBT history.


@NieWiemASieWypowiem: czyli Polacy albo Latynosi to też nie ludzi? Bo istnieje Polska kultura, polonistyka lub latin american studies? Przecież piszesz kompletne bzdury.
  • Odpowiedz