Wpis z mikrobloga

Tak na prawdę nikt nie wie


@ewaaaxxx: Polecam historie, najlepsza odpowiedź na to czy bóg jest czy go nie ma, sam termin boga masz zaczerpnięty z religii w jakiej cię wychowano, prezentujesz postawę zwaną agnostycyzm, jest wygodna bo nie trzeba optować za żadną ze stron i cisnąć równocześnie po każdej budując sobie fikcyjne ego mądrzejszego od innych, ale wracając do historii - religie powstawały, upadały, były ich wiele, to element kultury,
  • Odpowiedz
nie przemawia do mnie BB i powstał sobie wszechświat


@ewaaaxxx: Chyba osoby, które mają wiedzę i zajmują się tym tematem wiedzą lepiej nie?
Jeśli nie jesteś mechanikiem to jak naprawisz samochód? Nie znasz się na sztuce kulinarnej to jakie skomponujesz posiłki dla jakiejś grupy? To że do ciebie to nie przemawia to już jest Twoja subiektywna opinia, dla wielu ludzi np nie przemawia to, że ziemia jest okrągła a nie płaska
  • Odpowiedz
@ewaaaxxx: akurat ja troluje fanatyków i wywoływanie kontrowersji jakichkolwiek to niezła frajda i tak też po prostu nie wiem czy jakieś bóstwo istnieje a nawet jeśli tak to mam na nie dokładnie tak samo #!$%@? jak ono na mnie XDD
  • Odpowiedz