Wpis z mikrobloga

Jak już łapy przyzwyczaisz to tak. Na plejaku jak gram to nie mam problemów. Ostatnio jak grałem w Ori2 na piecu na padzie od x360 to miałem zakwasy xD


@troloking: Właśnie gram w to, mam oba pady i nie wyobrażam sobie grać na DS4
przecież to kwestia przyzwyczajenia jest. jednak jakbym miał wybrać to osobiście wolę pada od playstation, te od xboxa sprawiają wrażenie tandetnej zabawki z bazaru. przynajmniej ten od x360 taki był, z xone dużo nie miałem do czynienia.


@GrindujTopy: Dokładnie takie wrażenie miałem po rozpakowaniu DS4, pad od X'a wydaje się dużo bardziej solidny. I ma przynajmniej normalne przyciski start i select które się łatwo da wyczuć palcami. Ten kto wymyślił wklęsłe
Pozycja kciuka jest bardziej naturalna? xD w takim razie prawy analog jest w nienaturalnej pozycji?


@AlKaczone: chwyć jakikolwiek przedmiot w dwie dłonie i zobacz jak układają ci się kciuki. Jeśli jeden kciuk nie jest wyżej niż drugi to mam złe wiadomości - jesteś ewolucyjnie przed małpami.
Pozycja kciuka jest bardziej naturalna? xD w takim razie prawy analog jest w nienaturalnej pozycji? Nie wiem jak ty, ale jak łapie swobodnie pada, to kciuk mam bliżej analogów z ps niz xb.


@AlKaczone: ja #!$%@? xDDD z prawej strony palec ma głównie leżeć na przyciskach, a z lewej na analogu, bo tak się najczęściej gra xD więc jak grasz na padzie od xboxa to masz kciuki wygodnie w jednej lini,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jako posiadacz PS4 zazdroszczę pada od Xboxa One, znacznie wygodniejszy i przyjemniejszy w użytkowaniu.
Jest coś podobnego do PS4 z zamienionym analogami, podróba pada od Xboxa Hori Onyx ale nie wiem jak się sprawdza.