Wpis z mikrobloga

Ja myślę, że koronawirus, krach na giełdzie i zamieszki black lives matter są celowym działaniem lewaków, czyli Demokratów, aby osłabić pozycję Trumpa i odsunąć go od władzy. Trump wyjątkowo im nie leży, właściwie wszystkie media typu CNN, ABC, NBC itd. światek hollywodzki, muzycy i w ogóle branża rozrywkowa od początku bardzo ostro atakowała Trumpa, a wiadomo, że są to głównie lewacy. Wielu najbogatszych ludzi na świecie jest lewakami, np. Soros. Co za problem się skrzyknąć i sprzedać nagle dużą ilość akcji, żeby spowodować krach na giełdzie?

Podobnie jest z tymi zamieszkami w USA. Wiele Stanów i miast jest rządzona przez Demokratów. Policja w USA podlega władzy stanowej, a nie federalnej i pozwalała na rabusiom bezkarnie szabrować sklepy, żeby pokazać jak słabą władzę ma Trump i ogólnie zdestablilizować kraj.

Może tylko koronawirus byłoby trudniej sztucznie spowodować, ale na to też są sposoby.

#gielda #koronawirus #usa #blacklivesmatter #teoriespiskowe
  • 9
  • Odpowiedz
@Cybher1: Odsunięcie Trumpa od władzy jest w interesie całych USA, choćby nawet jego miejsce miał zająć inny republikanin. To jest megalomański szur, który zupełnie nie kontroluje tego co pisze w mediach społecznościowych jakby nie zdawał sobie sprawy, że Twitter to nie jest zabawka nastolatków, tylko narzędzie pracy zarówno dla mediów z całego świata, jak i zapewne służb z całego świata.

Jeśli prezydent "najpotężniejszego kraju na świecie" pozwala sobie na publiczne #!$%@?
  • Odpowiedz
@matkaPewnegoMirka: Jeszcze co do wirusa to tutaj mam taką teorię, że przecież media są głównie lewackie, więc tutaj również to nic trudnego, żeby rozdmuchać problem jakiegoś niegroźnego wirusa do globalnej pandemii zagrażającej ludzkości. Media bez trudu mogą takie rzeczy wmawiać masom ludzkim, powodować sztuczną psychozę, gdy tak naprawdę problem prawie nie istnieje.
  • Odpowiedz
@WaveCreator: Szczególnie w interesie Polski jest odsunięcie prezydenta, który jedzie równo po antypolskiej niemieckiej - uwaga - prorosyjskiej polityce. W ogóle jakiś ten twój post bez konkretów.
  • Odpowiedz
i jest tak, bo jakiś szaraczek z wykopu tak napisał xd


@Czupryn999: Jeśli jeszcze nie zauważyłeś, to ja po prostu odpowiadam na posta, który został napisany w oparciu o takie same domysły, więc czuję się rozgrzeszony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz