Wpis z mikrobloga

@FirankowyPotwor: okej, ja nie mowie ze nie pokazali nic, bo jesli o mnie chodzi to zainteresowaly mnie GT7, Horizon 2, Hitman 3 i RE8 (z czego dwie ostatnie to nie exy).
Spiderman to albo jakis spin off albo dodatek zaledwie.

Jednak wielka konfa FUTURE OF GAMING, i pokazywanie tych truskawek albo innych indykow ktore z powodzeniem uciagnalby ps3 jednak moze wywolywac lekki usmiech :)
  • Odpowiedz
@FirankowyPotwor: W takim razie przestań gadać głupoty xD Moim zdanie nie pokazali nic ciekawego i nic co tak naprawdę zapamięta szerszą publika bo co jak co gry indie nie interesują tak dużej publiki (a wiem bo siedzę w branży, sam tworzę i mam kontakt z ludźmi, którzy też wydaja swoje gry na duże konsole, głównie Switcha bo osoby mające PS jakoś nie są aż tak zainteresowane takimi grami) jak duże tytulu,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FirankowyPotwor: dla Uncharted 5 pewnie bym kupił tę konsolę, a tak to pewnie będę wolał Xboxa z Forzą, o ile na kompie nie będzie działała sensownie. Nie dziw się, że ludzie spodziewają się czegoś co pozwoli wybrać jednoznacznie konsolę, którą warto kupić.
  • Odpowiedz
@Chlebek_Pyszny: Ojezu zaimponowałeś mi, że pracujesz w branży... obsrałem zbroję i zabieram swój taborecik. Jak mamy się przepychać teraz kto co robi to również pracuję w gamedevie. Pokazali to co mieli, wachlarz gier jest na tyle duży, że każdy znajdzie coś dla siebie, ale jeśli jest się ograniczonym to będzie upierać się, że jak tobie nic się nie podoba to w takim razie nikomu się nic nie podoba i koniec kopka.
  • Odpowiedz