Wpis z mikrobloga

W sumie to teraz do mnie dotarła jedna rzecz xD
Katole walczą z #lgbt by chronić rodzinę, ale ale, oni walczą też z niczym innym jak z seksem! Tak, ci durnie walczą z jedyną rzeczą która przyczynia się do tworzenia tak 'chronionego' przez nich życia xDDD

Czaicie to? Na zachodzie właśnie panuje kultura seksu, ludzie żyją seksem 24/7 i uprawiają go niemal codziennie! Są w zasadzie stale pobudzani przez otaczającą ich seksualność, co przycznia się właśnie do 'wpadek', a z biologii wiemy że owe wpadki często kończą się urodzeniem i wychowaniem nowego człowieka. [bo kobiety są podatne na chemię w mózgu]

Niesamowite jest to jakie to środowisko w tym kraju [nie, żadnej polsce, tym kraju] jest ostro pokur...ne na głowę!

#polityka #bekazlewactwa #bekazkatoli #religia #katolicyzm #seks #zwiazki
  • 19
@RubinWwa:

tak się składa że znam masę niemców i amerykaninów z reddita i internetu i mam dostęp do ich relacji z tamtych krajów, więc nie próbuj tworzyć narracji, bo właśnie faktem jest że ludzie u nich w przeciwieństwie do polski sa zasypywani seksem i zachęcani do tego by się ruchać
@RocketQueen: ale co jak zwierzęta? jeśli chodzi o seks to wy próbujecie tworzyć wokół tego jakieś #!$%@? tabu, ludzie mają popęd po to by się rozmnażać, zabezpieczają się, jednak a nóż się trafi że popełnią błąd i dzięki temu mamy nowego obywatela

z was są idioci którzy myślą że żeby zadziałać pro demograficznie wystarczy dać pieniądze, ciekawe czemu mamy obecnie ponad 100mln amerykanów HMMM
według mojej wiedzy, tamte kraje zachęcają do seksu, według moich relacji seks kluby itp. miejsca zawsze są oblegane i zawsze coś się dzieje

także te badania sobie możesz wsadzić, ludzie się ruchają czy tego chcesz czy nie, wystarczy 1000 nowych osób w ciągu tego miesiąca co pójdzie w jakieś krzaki czy inne miejsce spotkań i te twoje statystyki są o dupę potłuc
@jacieniemog28: ty ja bylem w egipcie kiedys, i zadnego gwaltu nie widzialem, czy to oznacza ze w egipcie nie ma gwaltow? Ja wiem ze jestes lewakiem a wiec niedojrzalym ignorantem, ale badania obejmuja miliony bo biora losowa próbkę ktora pokrywa rozklad w spoleczenstwie, a wiec jesli ty gdzies byles i z kims gadales to poznales moze 0.01% rzeczywistosci, a w tym czasie badanie wzielo statystyki obejmujace caly kraj, a wiec zapewne
@RubinWwa: samo to że nazywasz mnie lewakiem cię dyskwalifikuje z dyskusji

bawisz się w symetryzm, a tych badań nie przeprowadza się na tyle dokładnie by móc coś z nich wywnioskowac co nie byłoby przekłamane

idziesz na czarną, za nazwanie mnie lewakiem którym nie jestem i nie byłem, to mówi więcej niż rozmowa z tobą
@aleksander-sailor: badanie drogie dziecko może mieć efekt różny, odmawianie milionom ludzi tego że uprawiają seks jest conajmniej idiotyczne, jak nie robią to w realu to się masturbują, dzieciaki to są z was, nie żyjecie w tamtym krajach i nie macie zielonego pojęcia o tamtejszej kulturze, a jest ona brutalna i sprośna

https://www.statista.com/statistics/295344/number-of-births-in-germany/

zobacz to i przestań się ośmieszać, rocznie w niemczech rodzi się blisko milion nowych obywateli, ludzie to robią i
oni walczą też z niczym innym jak z seksem!


@jacieniemog28 źródło: instytut danych z dupy xD

Teologia Ciała, Jan Paweł II, "Miłość i Odpowiedzialność", "Mężczyzną i niewiastą stworzył ich", mówi ci to cokolwiek? Jeśli nie, to bardzo polecam poczytać. Papież JP2 łamie to tabu seksu, które faktycznie istniało wśród chrześcijan, poprzez rozwój tzw teologii ciała.

JP2 wprowadza seksualność na wyższy poziom, dostrzegając w niej nieodłączne aspekty etyczne czy nawet metafizyczne. I to
@jacieniemog28: ale tu nie ma o czym z toba rozmawiac, piszesz ekstremalnie idiotyzmy, robisz z siebie blazna, i jakakolwiek argumentacja ktora obala te twoje urojenia zostaje przez ciebie blokowana xD zablokuj mnie i odpowiedz costam brandzlujac sie swoimi teoriami z odbytu xD, lecisz na czarna, elo
porownaj sobie dzietnosc niemiec z dzietnoscia np. arabii saudyjskiej gdzie temat seksu jest calkowicie zakazany i najlepiej usun ten wpis bo mocno sie blaznisz