Wpis z mikrobloga

Mam pytanie: chcę kupić telefon do 900/1000zł. Zależy mi głównie na dobrej baterii i dobrym aparacie - możliwie jak najlepsze w tej cenie ;). Czy Xiaomi mi 9 lite używany (za 800zł znalazłem w okolicy) będzie dobrym wyborem? Czy może ktoś poleci coś innego? Bardzo chętnie wysłucham jakichś opinii. Może być zarówno nowy jak i używany. I w ogóle jest jakiś problem z dystrybucją tel Xiaomi w Polsce? Np. taki mi 9 lite jest bardzo słabo dostępny i w dość wysokich cenach.
#telefony #xiaomi #smartfon #android #pytanie
  • 12
@homoturpis: mi 9 lite jest slabo dostepny, bo juz nie jest produkowany od 10 miesiecy i dawno sie wyprzedal. Polowalbym na nowki z playa dodawane do abonamentu, jeszcze miesiac temu za 900zl mozna bylo takie wylapac z ~24miesieczna gwarancja.

Ewentualnie moze znajdziesz mi9t w okolicach 1000zl bedzie zdecydowanie lepszy od mi9 lite. Ale to juz raczej uzywka.
@homoturpis: masz racje on mial premiere we wrzesniu 2019, problem w tym ze praktycznie w lutym zniknal ze sklepow w Polsce.
W wyprzedazowych cenach byl za 1000zl wersja 6/128 wlasnie w lutym po raz ostatni.

Xiaomi wypuszcza co miesiac nowe modele, nie ma opcji zeby produkowali cos wiecej niz 2-3 miesiace.
@homoturpis: Uwierz mi ten plastik jest o wiele wytrzymalszy od tych szkiel na plecach na ktorych sie robi pajeczyna od byle pierdnięcia, plus mniejsza waga i lepszy zasieg. Tylko trzeba sie zaopatrzyc w jakies etui zeby sie nie rysowal i tyle.