Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wyprowadzałem dzisiaj psa do parku i wdałem się w rozmowę z parą która też szła z psem. Wyglądali porządnie, mówili w inteligentny sposób, ale ta dziewczyna miała w torebce skitrane piwo z zakręcaną butelką(szklaną, nie taką plastikową żulerską, ale kapsel dało się zakręcić) i co jakiś czas je wyciągała, odkręcała i brała łyk. A jak skończyła to okazało się że ma drugie i też je otworzyła XD
Wszystko to robiła bez żenady przy mnie i okazjonalnie przy innych przechodniach, tak jakby to była najnormalniejsza rzecz pod słońcem. Takie zachowanie kojarzy mi się z #alkoholizm , a może to ja jestem dziwny? Co o czymś takim sądzicie? xD

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ee22460728c34cfab07ee30
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[=================.......................] 43% (102zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 31
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie pochwalam takiego zachowania. Większość ludzi odbierze taką sytuację tak, jak ty to odebrałeś. Patrząc pod innym kątem, niejeden lubi wypić sobie na spacerze piwko i miałby się chować z tym jak jakiś podejrzany?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wszystko jest legalne jeśli władza nie widzi. Normalna sprawa raczej, dopóki ktoś nie robi chlewu to raczej nie zwraca uwagi. Jak jest ciepło to się nie dziwię że ludzie chcą wyłonić browara w plenerze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@AnonimoweMirkoWyznania: W Berlinie piłem piwo tuż pod komendą policji, a oni życzyli mi jeszcze z uśmiechem miłego dnia.

Także to polskie prawo jest nienormalne, a nie Polacy. Wszystko jest dla ludzi. Karać się powinno wyłącznie tych co robią burdy albo śmiecą po piciu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: mi też się tak kojarzy. Ale ja jestem dziwny xD
No ale, byłem wychowany tak, że alko tylko w domu. Żebym się nie szlajał po wsi z piwem w ręku bo to wstyd (tak tylko u mnie na wiosce typowa żulernia robi)
No i druga sprawa. Nie ma u nas kultury picia pod chmurką, jest to zabronione. Dlatego tak to można odbierać, zwłaszcza takie kitranie piwa, że niby panie władzo,
  • Odpowiedz