Wpis z mikrobloga

@EvilToy: daj komuś palec zeżre całą rekę - od takich płaczliwych narzekań u tych co to sie mają na sie "zwyczajny tylko trochę innych" zaczyna ,a potem dawaj im prawa przywileje i jacy oni uciśnieni - ja nie życzę sobie zeby wasze środowiska robiły te wstrętne parady i adoptowały dzieci
  • 30
  • Odpowiedz
@EvilToy: ale to nie czyni molestowania jedynym powodem homoseksualizmu XD Oczywiście że genetyka ma wpływ, bo np. drugie dziecko częściej zostawało homoseksualistą jeżeli dobrze pamiętam. A sugerowanie fałszywej korelacji bez dowodów mówi mi wiele, czemuż to jest fałszywa? Co w artykule przykuło Twoją uwagę?
  • Odpowiedz
Ale w zasadzie to o co ci chodzi bo się zgubiłem? Bo się trochę wbiłeś w dyskusję, rzuciłeś jakąś statystyką ale nawet nie wiem jakie jest twoje stanowisko


@EvilToy: to po co piszesz o fałszywej korelacji skoro nawet nie wiesz jakie jest moje stanowisko i nie przeczytałeś artykułu? XD Naprawdę, wstyd trochę.
1. Homoseksualizm ma podłoże zarówno genetyczne jak i zewnętrzne, nie został znaleziony klaster genów w stu procentach odpowiedzialny za homoseksualizm. Ale tak jak z drugim dzieckiem - są czynniki zwiększające szansę.
2. Homoseksualiści nie molestują częściej dzieci.
3. Homoseksualiści są częściej molestowani
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios:

Więc jeżeli ograniczymy liczbę molestowań - ograniczymy liczbę osób homoseksualnych.

Brzmi jak dobry kierunek, prawda?

Nie wiem czy to jest tak proste jak piszesz, jeszcze biorąc pod uwagę, że czynników które generują homoseksualizm jest więcej, plus jeszcze te nieodkryte. Homoseksualizm ciągle jest w stanie badań, mało udanych ale ciągle coś.
  • Odpowiedz
@EvilToy: oczywiście że jest więcej. Ale myślę że w przeciągu stu lat bogaci będa sobie mogli wybrać czy chcą dziecko z dużą szansą na homoseksualizm czy nie. Tak jak w jednym z krajów skandynawskich aborcją usunięto problem z zespołem Downa. I bardzo dobrze.
Nie mam też wątpliwości że ideologicznie jedni wybiora jedno a drudzy drugie(dużą szansę/małą szansę). To również bardzo dobre.
  • Odpowiedz
@EvilToy: pomijająć fakt ze demokracja to bzdura i chory system to właśnie większość was nie chce,jesteście odrażający właśnie dla większości,wiec nie powoływałbym sie na demokracje bo jak by to większość rządziła to pewnie skończylibyście na stosie
  • Odpowiedz
@sahiel3:

pomijająć fakt ze demokracja to bzdura i chory system


Wciąz lepszy niż każdy inny system który działa na świecie, daje ci najwięcej
  • Odpowiedz