Wpis z mikrobloga

@EvilToy: daj komuś palec zeżre całą rekę - od takich płaczliwych narzekań u tych co to sie mają na sie "zwyczajny tylko trochę innych" zaczyna ,a potem dawaj im prawa przywileje i jacy oni uciśnieni - ja nie życzę sobie zeby wasze środowiska robiły te wstrętne parady i adoptowały dzieci
  • 30
  • Odpowiedz
@sahiel3: a jak ci się parady nie podobają to zapraszam do Rosji Putina albo innego państwa totalitarnego bo widać nie umiesz żyć w demokracji chociaż kilkaset milionów Europejczyków umie.
  • Odpowiedz
@milewiczwaldek:

No w Rosji Putina przynajmniej nie wyrzucą mnie ze szkoły/pracy i nie zniszczą mi życia za stwierdzenie że istnieja tylko 2 płcie.


W Polsce też nie, a jeżeli tak to podaj przykład. Jeżeli pijesz do sprawy z Ikea to tam koleś użył cytatów z Biblii jako pochwałę
  • Odpowiedz
@EvilToy:

skończy się to homoterrorem jak na zachodzie, gdzie jesteście nietykalną grupą; lepszą kastą ludzi.


Poza tym to nie prawda, to tak wygląda tylko w mediach i pracy na zachodzie. W szkole i w życiu społecznym dalej jest duża nietolerancja wobec nas. Poza tym jak jesteśmy nietykalni? Przykłady jakieś? Bo jak ich nie podasz to trochę jakbyś był ofiarą propagandy
  • Odpowiedz
@EvilToy:

Krzysztof Śmiszek nie nawoływał do karania więzieniem krytyki LGBT? Nawoływał.


Jeszcze raz się do tego odniosę...

Krytykować LGBT jest bezsensu, to tak jakby krytykować niebieskookich ludzi - to jest tak duża i różna grupa ludzi że nie ma to sensu
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: i przepraszam co to ma być za link? wynika z niego że w większości molestują mężczyźni heteroseksualni, czujesz się przez to w grupie osób ryzyka?.czy ludzie ci to wypominają na każdym kroku?
  • Odpowiedz
@EvilToy: co wypomina? Że homoseksualiści byli częściej molestowani w dzieciństwie i korelacja jest bardzo prawdopodobna? XD
Jako leworęczny obarczony krótszą długością życia, większym ryzykiem schizofrenii i problemami z zostaniem np. chirurgiem z powodu narzędzi - miałbym to w żopie. I co teraz?
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: to że byli molestowani częściej w żaden sposób nie robi z tego dowodu na istotę homoseksualizmu, bo w takim razie dlaczego on się pojawia u osób niemolestowanych, w pełnych rodzinach?
  • Odpowiedz