Wpis z mikrobloga

Tak na szybko po dwóch meczach solo i TDM:
- Operator GROM.
- Dużo nowych konfiguracji broni, które leżą na ziemi. Jest to duży minus, bo można znaleźć nawet kar98k z lunetą snajperską. Zawsze latałem do drugiego zrzutu po kara, a teraz nie muszę. Dużo na prawdę bardzo dobrych broni leży na ziemi i można grać jak równy z równym bez zrzutu.
- Itemy za karnet to jakiś żart.
- Dwie nowe bronie, jeden karabin a drugi PM, ale do odblokowania na ~30lvl karnetu
- Tryb 50v50 (bez kamizelek, mapa tylko na ESC) fajny do skillowania broni. Wrzuca chyba wszystkich niezależnie od KD, bo cały czas byłem top1-3 na 100 osob XD A ludzie nie potrafili zabić mnie w plecy.
- Tryb 50v50 to raj dla snajperów i osób uczących się strzelać snajperkami na mid dystansie.
- W rozgrzewce nie da się zabijać ludzi, nawet jak wykończenie robisz to nie zabijasz.
- Na szpitalu dodatkowa zabudowa by zejść od parteru do dachu obok heli. Pewnie inne miejscówki też mają jakieś kosmetyczne poprawki.
- Gorąca wyprzedaż. Najbardziej #!$%@? i zbyt OP rzecz. Nagle w którymś tam momencie wyskakuje komunikat, że wbijaj do sklepu i np. ja miałem wszystko po 600$ i zestaw reanimacji za darmo... Plaskacz na ryj dla graczy, którzy zbierają hajs.
Podobno są jakieś dwa eventy jeszcze, ale nie spotkałem. I jakieś pancerne heli, ale na solo nie ma.

Ogólnie na minus. Dobry gracz dostaje po dupie za to że jest dobry, a bambole dostają darmowe rzeczy w sklepie, zajebiste bronie na ziemi.

#warzone
  • 11
  • Odpowiedz
@Quesedilla_dostojewski: bo niestety gra ma #!$%@? system dodawania graczy do meczu.
Nie liczy się K/D tylko ogólne statystyki, do których wliczają się otwarte skrzynki, czas przeżycia, ile razy kogoś reanimowałeś itp.
Ja jestem po prostu dobry, a wrzuca mnie do gry z ludźmi lepszymi od Leha czy innych popularnych streamerów, bo wg ogólnych statystyk są ode mnie gorsi. I nic z tego, że mają o 1K/D więcej ode mnie i dwa
  • Odpowiedz