Wpis z mikrobloga

#!$%@?, wieś to stan umysłu, hołota, która nie ma krzty honoru jak tylko zobaczą kogoś nowego w swoim grodzie, a najgorzej jak to jest tak zwany miastowy to zrobią #!$%@? wszystko żeby uprzykrzyć mu życie. A rząd promuje tą zaściankową tłuszcze, że to niby kolebka polskich wartości. Taa na pewno złodziejstwa, cwaniactwa i zawiści. Stary jest fanatykiem wsi, choć widywał ją tylko przejazdem. Kupił działkę i postawił domek letniskowy. Oczywiście przymusił mnie do roboty, no ale trudno i tak nie mam co robić, bo taki lekki #przegryw. Domek jest jeszcze wykańczany, ale #!$%@? w ciągu miesiąca zdążyli #!$%@?ć nam odkurzacz, szpadel i wiertarkę. Ojciec zostawił klucze u jakiegoś chłopka na wypadek jakby zapomniał, a ci #!$%@? wchodzą se jak do siebie. Ja rozumiem #!$%@?ć odkurzacz, bo trzeba gnój z dywanu odkurzyć, wiertarka to wiadomo ma jakąś wartość no, ale #!$%@?, #!$%@?ć stary szpadel to się #!$%@? w głowie nie mieści. Czaicie to? #!$%@?ć szpadel warty 20 złoty, bo co na gospodarstwie nie mają? Trzydziesty szpadel im potrzebny i to jeszcze nie tak, że szli i wzięli tylko #!$%@? się na chatę i bezwstydnie to #!$%@? z nadzieją, że stary nie ogarnie... W ogóle oni nie mają żadnego poszanowania cudzej własności regularnie jakiś brajanek typowej matki 500+ #!$%@? po moim terenie quadem. Śmieć #!$%@? mi wokół chałupy quadem i dla karyny to nie problem. Zaraz ja wezmę auto i zrobię offroad na jej polu, i co i wtedy też nie będzie problemu? A jak gnoja spotkam znowu na swojej posesji to quad wyląduje w stawie, jak będzie go wyciągał to może nauczy się szacunku do czyjejś pracy. Tak samo ta swołocz wybrała sobie las na moim terenie na chlanie i robienie ognisk, weź tu #!$%@? chodź co tydzień i zbieraj butle po #!$%@? brudasach. Te #!$%@? w moim prywatnym lesie wycięły 2 drzewa tylko po to, żeby mieć gdzie swoje zawszone dupska posadzić. Sam wygląd i zachowanie okolicznych wsiurów jest odpychający oni wszyscy wyglądają jakby tam drzewo genealogiczne robiło 3 koło. Wiadomo kto jest inteligentny to #!$%@? do miasta z tego średniowiecza. Męską populację można podzielić na wiejskich sebków i januszy, każdy z grymasem i patrzy na ciebie jak na najeźdźcę, najchętniej to by ci rabacje zrobił, nie chciałbym ich spotkać nocą w polnej drodze. Z kolei każda karyna po 1 dziecku przemienia się w opasłą 120kg Grażynę. A jeśli chodzi o makeup i sposób ubierania się to już nawet nie będę wspominał legginsy na spasłym dupsku koszulki i czapki z bazaru w oczojebnych kolorach chyba po to, żeby pijany traktorzysta ją dostrzegł. Co oni #!$%@? lumpa #!$%@?? Przeraża mnie ich wścibskość, oni muszą wszystko wiedzieć i być w centrum uwagi. Sam fakt, że ostatnio, gdy sadziłem tam chilli to chłop z pola obok aż traktor zatrzymał żeby tylko popatrzyć co miastowy robi. Na pole chilli przywiozłem sobie specjalną ziemię mieszaną z dolomitem i włóknem kokosowym, wszystko leżało w domu na piętrze, wieśniacy i tak o tym wiedzieli i jakiś typ mnie zatrzymał żebym mu to nie próbował zielska sadzić... No #!$%@? #!$%@?ło mnie z butów jak to usłyszałem. Miałem w głowie tylko 2 myśli jedna mnie śmieszyła z tego zarzutu, a 2 jakim prawem ty #!$%@? wiesz o ziemi która leży w budynku. Czy #!$%@?ł się tam, gdy miał jeszcze klucze, czy obserwował mnie jak ją z auta wypakowywałem. Kończąc mój wysryw brzydzę się wiejską mentalnością, a najlepszy chłop to taki pod pańskim batem, bo bez niego mu #!$%@?, nawet nie wspomniałem o ich stosunkach społecznych, przekonaniach i sposobie postrzegania świata, to będzie temat na kolejny wysryw.
#patologiazewsi #wpolscejakwlesie #bekazpodludzi #gorzkiezale #zalesie
  • 16
@Qbiik: Cała wina jest w tym, że działka nie ogrodzona to ją traktują jak każde inne miejsce, ta mentalność jak nieogrodzone to dla wszystkich. Co do tych skradzionych rzeczy to na szczęście udało się odzyskać więc tyle dobrego. Najlepsze, że tłumaczyli się, że odkurzacz i wiertarka to do remontu była potrzebna a szpadel syn pożyczył bo z wykrywaczem metali latał. Wiadomo jakie było to pożyczenie, takie z nadzieją, że nie ogarniemy,
@OgKnur: No u mnie na wsi tak źle to nie ma i miastowi się budują bez problemów ale złodziejstwo jest wszędzie no bo to Wy w miastach musicie kosze na klucz zamykać a z piwnic wiecznie coś ginie¯\_(ツ)_/¯
Ja mógł bym w drugą stronę dowalić, że jak już tak ogólnie po wsi jedziesz, że wy w miastach wcale o porządek nie dbacie bo jak widzę pustą butelkę metr od kosza albo
@OgKnur: najlepiej o ile sie da postawic wysoki plot i jeszcze posadzic wokol plotu jakas jezyne, klucze zabrac i wymienic zamki. Z takimi wiesniakami niestety nie da sie inaczej bo jak zwrocisz im uwage to sie obraza, jak ogrodzisz teren to i tak sie obraza, ale przynajmniej lazic tam nie beda