Wpis z mikrobloga

@ziumbalapl:

Większość jest uprawiana dla przyjemności. Nie interesują mnie Twoje ideologie.

Przecież sam ją prezentujesz? Biologiczna funkcja seksu to prokreacja. Nauka jak sam mówiłeś. Wyjątkiem stanowią geje ale i oni ponoć mają swoje przyczyny w biologi.
Przyjemność z seksu jest tylko dodatkiem który ma zachęcić ludzi to heh no właśnie. Prokreacji. Czysty ewolucjonizm. Jedyny kto próbuje tu uprawiać ideologie to ty. Nie rozumiesz prostych mechanizmów
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: twoj post to idealny przyklad manipulacji jaką stosują środowiska lgbt.

"edukacja seksualna" w ich wydaniu to taki koń trojański- o czym doskonale wie każdy kto intelektualnie przewyższa przynajmniej widelec. Oczywiście nie zmienia to faktu, że brak RZETELNEJ edukacji seksualnej również jest błędem- potem mamy niechciane ciąże i choroby weneryczne u nastolatków bo w domu jest to temat tabu.
  • Odpowiedz
@Al-3_x: #!$%@? i nie wracaj komunistyczna wiedźmo!
"mmmm dobro ogółu ważniejsze od jednostki mmm mmmm komunizm" - taki obraz twój właśnie

Widać żeś aspołeczna ciota i normalne rzeczy (np. Seks dla przyjemności) budzą u ciebie zdziwienie. Człowiek jednak trochę różni się od zwierząt nieprawdaż?
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: ale to jest oczywiste i kazdy kumaty czlowiek o tym wie. Nie chce mi sie specjalnie odkopywac materialow- zwlaszcza dla wykopka z teczowa flaga ktory jest skrajnie stronniczy.

Edukacja seksualna polega na uświadamianiu DOJRZAŁYCH do tego fizycznie i emocjonalnie dzieci, ma na celu wydeptanie im fundamentu w sferze seksualnej.

Według eldżibiti edukacja seksualna polega na wybudzaniu w nich seksualnosci i to na zasadzie im szybciej = tym lepieji.Tu nie rozchodzi sie o nauke zakladania gumki i kwestie czym sa choroby weneryczne
  • Odpowiedz
@elektryczny_pastuch:

ale to jest oczywiste i kazdy kumaty czlowiek o tym wie. Nie chce mi sie specjalnie odkopywac materialow- zwlaszcza dla wykopka z teczowa flaga ktory jest skrajnie stronniczy.


Czyli można uznać, że sobie to wymyśliłeś i szukasz
  • Odpowiedz