Wpis z mikrobloga

@JohnShelby: Nie było innego auta niż Chłam ze stajni Vaginiarzy ?
Niech służy ;)przywiąż czerwona kokardę od uroków ;) Ja jechałem kiedyś 1,5 k km po Volvo s80. Przejechałem całe Niemcy i nie znalazłem ;( kupiłem Bmw i nie żałuje. Zamienię na następne Bmw lub inna tylnonapędowke. Bmw, mercedes lubblexus.
  • Odpowiedz
@Blaw: > jaki motur i ile $?

@Blaw: 1.6 105 km 2009r przy obecnym kursie prawie 3900$

kupiłem Bmw i nie żałuje. Zamienię na następne Bmw


@Wolf1986: też miało być BMW, ale jak na bezrobotnego studenta seat jednak rozsądniejszy wybór
  • Odpowiedz
1.6 105 km 2009r przy obecnym kursie prawie 3900$


@JohnShelby: lekcja na przyszłość - po auta tego typu nie jeździ się na drugi koniec Polski (jakieś unikaty, klasyki czy potwory inna sprawa)

Szkoda czasu jak trafi się ulep, a jeśli będzie średnie to i tak kupisz bo daleko jechałeś
  • Odpowiedz
Cytowany tekst...@JohnShelby: lekcja na przyszłość - po auta tego typu nie jeździ się na drugi koniec Polski (jakieś unikaty, klasyki czy potwory inna sprawa)


Szkoda czasu jak trafi się ulep, a jeśli będzie średnie to i tak kupisz bo daleko jechałeś

@Atreyu: Ja bym dodał jeszcze, że nie kupuje się auta z gór, gdzie silnik i sprzęgło dostaje mocniejszy #!$%@? przy podjazdach.

Ale Mirek żeby nie było to szerokości i niech
  • Odpowiedz
Lekcja 2: Nie słucha się pieprzenia Wykopków


@daox: przecież to bardzo dobra rada?

"Parę" samochodów w życiu kupiłem, jak kupowałem pierwsze auto jak OP też wiele nie wiedziałem. Lepiej uczyć się na cudzych błędach, nie swoich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po tanie kompakty, czy populusy nie warto jechać 500 kilometrów, tracić czas, paliwo i nerwy - takie auto spokojnie można kupić niedaleko od domu (przynajmniej w swoim
  • Odpowiedz
@Atreyu: takie zgrobki szuka sie w okolicy, chyba ze to corsa 3-4 letnia. Niestety są okolice tak #!$%@? jak moja, że nawet po taką corse warto sie wybrać na przejazdzke, bo nie dosc ze same ulepy to Januszpwe ceny. BTW sama szukam sobie E500 od kilkunastu miesiecy, duzp z niebieskim pojezdizlismy po PL i wyznacznik auta 40k+ tez nie jest pewnikiem ze za pierwszym razem trafi sie super
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@JohnShelby: gratki, pamiętam jak kupowałem swoje pierwsze, jest to fajne uczucie niezależności :D
Z perspektywy czasu nadal uważam że był to dobry wybór chociaż po kilku latach zaczęło się auto sypać. Sentyment pozostał i choć poszło za śmieszne grosze to zdjęcia wstawione do ogłoszenia mam do tej pory
  • Odpowiedz
@JohnShelby Zgadzam się z tym co pisze @Atreyu - po takie auta nie jeździ się tylu kilometrów, tylko szuka się w promieniu kilkudziesięciu km od miejsca zamieszkania. Skoro jednak kupiłeś, to niech służy. 1.6 MPI to silniki nie do #!$%@?, więc pewnie pojeździ.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JohnShelby: Bardzo ładna Ibizka :) Dbaj o hamulce, bo to najgorsza jej wada :D A tak poza tym to jeździłem taką przez 5 lat, potem miałem Forda (o boże...) i teraz znowu jeżdżę nową Ibizką, także to coś znaczy ;)
  • Odpowiedz