Wpis z mikrobloga

ale że na kablu?


@bejt: jak najbardziej:
- brak baterii, mniejsza waga pada
- brak konieczności ładowania
- mniejsze opóźnienie

Co innego w salonie na kanapie 5m od telewizora, a co innego przy biurku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
mniejsze opóźnienie


@Atreyu: bzdura do kwadratu, fale radiowe nie są wolniejsze od miedzianego przewodu. Gdyby pad był podłączony do PC za pomocą światłowodu to wtedy twoje twierdzenie było by poprawne.
  • Odpowiedz
@sodomek: nie bierz tego na chłopski rozum, albo analogię z CB radiem bo robisz głupotę w podstawach rozumowania

Urządzenia bezprzewodowe mają większe opóźnienie niż kablowe nie przez sposób przesyłu. Analogicznie nie bardzo wiesz o czym piszesz w kwestii światłowodu i miedzi (akurat tym zajmowałem się zawodowo) gdzie to kwestia przepustowości, a nie prędkości (impuls elektryczny w drucie miedzianym porusza się z prędkością bliską prędkości światła, różnica nie wynika z tego co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atreyu: dziwne jak na tak poinformowanego człowieka że powielasz bzdurę o niższych opóźnieniach połączenia kablem.
Ile wynosi różnica? W różnych testach różne wyniki się osiąga i są one wręcz zawrotne bo czasem wynoszą aż 1ms
  • Odpowiedz
@sodomek: Różnica jest liczona w milisekundach nie niekorzyść urządzeń bezprzewodowych

W tanich lub starszych urządzeniach jest wyczuwalna, w nowych korzystających z najnowszego interfejsu BT jest minimalna

Czasem jest wręcz niezauważalna w sprzęcie dobrej klasy, ale mówienie że "różnica nie istnieje bo fale radiowe lecą z prędkością światła, a prąd po kablu pewnie już nie" - to skrajne niedoinformowanie i wprowadzanie innych w błąd

Widzę że po mojej sugestii poczytałeś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Atreyu: nie, nic nie czytałem bo i po co? Różnica jest tak minimalna że można ją całkowicie pominąć bo sam silnik gry też ma swoje opóźnienia. Przekładanie wygody połączenia BT nad połączenie kablowe argumentując to mniejszym opóźnieniem tego drugiego jest błędne.
W esporcie gra się używając połączeń USB tylko ze względu na możliwe zakłócenia a nie na opóźnienia połączenia BT
A już sugerowanie że w grze takiej jak Wiedźmin ma znaczenie
  • Odpowiedz