Wpis z mikrobloga

#swiat #ciekawostki #kryminalistyka #niewyjasnionehistorie #ufo
Dużo chodzę samemu po górach i sporo po lasach. Kilka miesięcy temu po obejrzeniu Missing 411: The Hunted zacząłem się zastanawiać że bardzo beztrosko do tego podchodziłem. mireczek co kiedyś pisał, że chętnie opowie co jego znajomy stary outdoorowiec widział, usunał konto i nie potrafię go już znalezc. Nigdy nie miałem takiej sytuacji, że czułem się obserwowany itp. A jak tam u was? Ktoś miał jakieś dziwne sytuacje w górach czy lasach?
Missing 411: The Hunted (film o zaginięciach w parkach narodowych w USA, podobno ludzie giną tam na potęgę, ale strażnicy (rangers) milczą, bo nie chcą by kręciło się przy tym zbyt dużo postronnych osób).
Pobierz P.....3 - #swiat #ciekawostki #kryminalistyka #niewyjasnionehistorie #ufo
Dużo chodz...
źródło: comment_1591823084hsAZ8jmZrTvZpvk1mvA72t.jpg
  • 17
@PROJECT_ALICE_TO_GNIOt_123: Co to znaczy czuć się obserwowanym? Każda strona internetowa korzysta z czcionek i/lub skryptu z serwera Google’a, więc niezależnie czy używasz kontenera lub innej przeglądarki, oni wiedzą że to Ty. A jednak nikt się nie czuje obserwowany, chociaż przedstawiłem racjonalne powody. (Zainstaluj uMatrix dodatek i zobacz na ròżnych stronach internetowych, jakie te same zapytania są wysyłane). Więc co to znaczy być obserwowanym w realnym świecie?
@asdasdce2w: no cięzko jest to wytłumaczyć ale czasami masz właśnie takie wrażenie, że ktoś cię obserwuje z daleka. Kiedyś jak byłem dzieckiem to z wujkiem chodziliśmy po górach beskidu śląskiego i on mi mówi, żebym przyspieszył. Po 20 minutach mi mówi, że musieliśmy przyspieszyć bo w krzakach na zboczu ktoś szedł równo z nami a ten teren był tam niedostępny, istne krzaczory tam były. Nie chciał się przyglądać temu facetowi ale
@PROJECT_ALICE_TO_GNIOt_123 Byliśmy z rodziną na grzybach i jak zwykle się rozdzieliliśmy. Ja słuchawki w uszach i idę. W pewnym momencie coś czarnego przeleciało mi z pod stup w bok a potem górę. Trwało to z dwie sekundy i byłam tak zaskoczona że nie wierzyłam chwilę po tym, czy to było naprawdę. Wyglądało jak jakaś czarna zbita chmura.
Nie wiem czy mieliście tak samo ale czasami miałem takie uczucie, że pewne miejsca w lesie są złe, jakbym miał tam nie isć, kiedyś mie ciągneło by pójść w jedym kierunku ale gdy tam doszedłem to uczucie znikneło.