Wpis z mikrobloga

Chciałbym za parę miesięcy polecieć do USA na ok 10 dni (oczywiście zakładając, że koronawirus nie będzie już problemem). Nigdy nie byłem w USA. Wyjazd czysto rekreacyjny - chciałbym po prostu zobaczyć Stany. Nie zależy mi na jakichś wybitnych atrakcjach, po prostu zobaczenie kilku miast, jak to wygląda z bliska itp. No i pytanie jest takie - co polecacie? Wschód czy Zachód? Planuje np coś takiego: Przylot > 1 miasto (2-3 dni) > 2 miasto (2-3 dni) > 3 miasto (2-3 dni) , 4 miasto (2-3 dni) > odlot. Na zachodzie myślałem o San Francisco, Los Angeles, San Diego i może Las Vegas (mimo, że Vegas to nie moje klimaty raczej). Co polecacie na Wschodzie na taką wycieczkę? #usa #pytanie

Wschód czy Zachód?

  • Wschód 41.0% (16)
  • Zachód 59.0% (23)

Oddanych głosów: 39

  • 9
  • Odpowiedz
@mikelson22 Nowy jork - tutaj to trochę więcej czasu by się przydało moim zdaniem niż te 3 dni żeby poczuć miasto, Miami - tutaj zależy jeśli samo miami to 4 dni wystarczą ale jeśli chcesz sobie zrobić wycieczkę jeszcze na Key West (warto) to wypadałoby troche więcej czasu na tej Florydzie zabawić.
  • Odpowiedz
@mikelson22 A no i jeszcze na tej Florydzie przylądek Canaveral jest fajnym miejscem jeśli jarają cię te klimaty związane z misjami kosmicznymi.
No i jeszcze Waszyngton, i tutaj imo te 3-4 dni starczą.
  • Odpowiedz