Wpis z mikrobloga

Pytanko pytanko. Jak to wygląda w świece zmotoryzowanych płacenie ubezpieczenia na motocykl? Jeździ się pewnie pół roku, a drugie pół
stoi w garażu bo jesień zima, za ten czas też się buli? Pytam całkiem serio #motocykle
  • 10
@Panas: jak nie masz zwyżek i zniżek, to za OC + NNW zapłacisz jakieś 3 stówki (zależnie od miasta, wsi itd, pojemność podobno nie ma znaczenia),
Po roku zapłacisz za OC + NNW (pierwsza zniżka) np. 258 zł, po 2 latach już 218 zł (samo OC 179 zł).
A przy pełnych zniżkach nie wiem ile zapłacisz, bo jeszcze nie doszedłem do tego etapu.
@Panas: tak to wygląda, ubezpiecza się na cały rok jak samochód i musi być ciągłość, bez nawet dnia przerwy.
Tylko, wbrew pozorom to nie jest jakiś wielki problem, bo nawet za maszyny większego ryzyka, niczym stare BMW z mocnym silnikiem w świecie samochodów, płaci się bardzo tanio, mało kto płaci za OC więcej niż 300PLN (chyba, że ma mocno szkodową historię), a niektórzy nawet płacą 100 z lekkim hakiem i mam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@levusek1992: no niestety, nic nie poradzisz, ale tak jak koledzy wyżej mówili, 200-300 zł no chyba że chcesz się bawić w żółte blachy. Ale osobiście tego nie polecam bo wyjdzie Cię drożej ¯\_(ツ)_/¯