Wpis z mikrobloga

Cześć, padł mi ekran w Mi 9T Pro - wkrętarka spadła na niego czubem nie zostawiając nawet ryski, jednak sprawiając, że wciskając włącznik jedynie migają na nim paski. Czy jest sens/da się ten ekran wymienić na oryginalny, tej samej jakości co fabryka w rozsądnych pieniądzach? Są w ogóle do niego na rynku oryginały? Jeżeli tak, to czy przy okazji moglibyście polecić kogoś z Wrocławia, kto zrobi to dobrze?
#xiaomi
  • 7
@nevii: Oryginalny ekran to koszt 600 zł, z robocizną 700-800 w zależności od serwisu. Wszelkie inne tańsze ekrany to albo podróbki ( IPSy ) albo odpady z linii produkcyjnej z wadami. Do tego dochodzi ryzyko uszkodzenia aparatu po otwarciu obudowy - ziarnko kurzu / pyłu na soczewkach drastycznie zmniejsza jakość zdjęć

Generalnie telefony z AMOLED średnio opłaca się naprawiać. Lepiej sprzedać uszkodzony i kupić sobie nowszy model
@nevii: Na allegro jest Mi Mix 3 5g w okolicach 1400, które xkom ukrył pod nazwą zwykłego mi mixa 3. Wady ? Single Sim i gorsze wsparcie ( Miu 12 w październiku dopiero ). Aparat, płynność - ten sam poziom.

We wrocławiu masz micenter - nie są autoryzowani, ale obsługa wie gdzie kupować oryginalne ekrany. Zapytaj