Wpis z mikrobloga

taka se historyjka znajomej jak to na jej SOR przywiezli 18latka po dopalaczach. Nie słuchałem dlaczego, ale po otwarciu czaszki okazało się, że mózg mu się "dosłownie gotuje" Jakiś czas potem było konsylium, a na kolejnym dyżurze laska w asyscie jego stojącej na korytarzu rodziny zawiozła go na blok operacyjny na pobranie narządów.

wczoraj wieczorem dostała telefon, że ma być pod telefonem, bo przywieźli 3 kolejnych z podobnymi objawami

#narkotykizawszespoko #dopalacze
  • 15
@Kardio_Error: @Finsky: @carnaval: @crystalmethh: @mysteriousf0x: na dziś: dwóch na przeszczepy, trzeci jeszcze walczy

@franaa: chyba że sie wie, że działa wybiórczo na ciśnienie i temperaturę w centralnym osrodku nerwowym

@Shagal: "otworzyliście"? ja nic nie otwierałem. brałeś coś?

@Jakis_Leszek: a ja zdjęcie zrobione aparatem który kupiła parę dni wcześniej. tkanki zdrowej i ugotowanej odróżnić za bardzo nie umiem, tylko czemu wyszła z czaszki i zrobiła
@Jakis_Leszek: a ja zdjęcie zrobione aparatem który kupiła parę dni wcześniej. tkanki zdrowej i ugotowanej odróżnić za bardzo nie umiem, tylko czemu wyszła z czaszki i zrobiła się jak pieczarka?


@totalski: Poka fotoxD

Mózg mu się nie ugotował na pewne co najwyżej wysoka gorączka mogła go zabić jeśli już. Przyczyna:

Głupota
Celowe bada nie przedawkowanie
Nieodpowiedzialny mix
Poka foto


@Jakis_Leszek: Nie. Bo jeszcze wystalkują. Poza tym powiesz że zwykłe zdjęcie trepanacji czaszki jakich właśnie dla porównania wiele znalazłem na góglu.

co najwyżej wysoka gorączka mogła go zabić jeśli już


@Jakis_Leszek: "wklinowanie". cokolwiek to jest