Wpis z mikrobloga

  • 0
Wchodzi ktoś w XTB ? Jezeli nie to czy są jakieś mocne argumenty żeby odpuścić ? Bije się cały czas żeby trochę wsadzić na te 2-3 tygodnie pod wyniki za 2 kwartał, łudząc się że jeszcze nie są w cenie. Ktoś coś?
#gielda
  • 26
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@OjciecPracz no jakby faktycznie można jeblo to bym potraktowal to jako zachętę, póki co przez ostatnie parę tygodni łopka odbila bardzo mocno a wiadomo że nowi użytkownicy byli naganiani na wzrosty.
  • Odpowiedz
@rkore: z tego co wiem inny market maker (plus500 bodajze) sie przeliczyl co do szacunkowych wynikow, bo duzo ludzi zaczyna na gieldzie teraz zarabiac. (Bo przeciez wszystko rosnie). No i cos czuje podobny zjazd tuitaj na horyzoncie. Moze sie myle, ale wyszedlem z zyskiem.
  • Odpowiedz
@rkore: Ja wszedłem po 8.90, póki co trzymam. Potencjał na pewno jest spory. Wchodzenie po aktualnej cenie jest juz troche bardziej ryzykowne, bo ma tez gdzie spadac w przypadku zlych wynikow za drugi kwartal, ale imo warto
  • Odpowiedz
@rkore: jak waszym zdaniem xtb zarabia gdy użytkownicy tracą? Nie jest to zależne od obrotu? Od trzymanych l
Tam pieniędzy, od prowizji? To nie bukmacher, że wypłaca swoją gotówkę. Jest pośrednikiem, tak mi się wydaje.
  • Odpowiedz
@takupatamta: żle Ci się wydaje. Oni zarabiają, jak użytkownicy tracą, bo kupujesz kontrakty nie na giełdzie, tylko u nich. Jak ich stop loss (Twoj margin call) Cie skosi do 0, to oni nawet nie muszą tego kontraktu na giełdzie realizować, więc nic nie tracą. Poczytaj sobie na jakiej zasadzie działa Market Maker.
  • Odpowiedz