Wpis z mikrobloga

Niech ktoś teraz powie, że menel nie dostaje fejk donejtów:) Przez rok 207 nie odpuścił żadnego lajta w niedzielę, a gdy okazało się, że ma konkurować z knurem to dwie niedziele pod rząd musi deko dechnąć. Zarabia na lajcie niby po 1000 zł, bo większość ma od niby grubych donejtorów, którzy płacą po 100-200 zł, a z 70 zł ma drobnicy od hejtów za 3 zł.I ten drugą niedzielę z rzędu lajtów nie robi, bo mu się niby nie chce:) Menel jest aż tak głupi, że nawet nie chce mu się posiedzieć ze 2-3h przed kompem i poudawać radość z fejk donejtów żeby nie wzbudzać podejrzeń. Ale czego można się po nim spodziewać. Po gościu, który nagra film, że jemu lajty Ksieka ustawiane przez rudego latexa nie przeszkadzają,a widać ten ból dupy na kilometr.

100 zł- NA ROZWÓJ KANAŁU! TRZYMAJ SIĘ W TRZEŹWOŚCI JAREK!
#kononowicz #patostreamy
  • 6
@piSSowiec39: Wolałbym żebyś się nie wypowiadał. Miałem już okazję prowadzić z tobą dyskusję i nie potarfiłeś sukcesywnie odpowiedzieć na podnoszone przeze mnie zarzuty. W zasadzie ja wchodziłem merytorycznie w polemikę, a ty rzucałeś jakieś hasło, którego w żaden sposób nie potafiłeś obronić. Niestety, ale nie chcę zniżać się do twojego poziomu, bo to szkoda czasu. Bez odbioru.
@Laplasjan: Też mi wygląda na jakiegoś dzbana, pokroju tego ułomka co chciał szefem sztabu zostać (śmiech warte, chyba sztabu śmietników). Skąd oni takie słowa wynajdują, bo sensu w nich jakoś niewiele?