Wpis z mikrobloga

@wentynski: mnie zawsze zastanawia dlaczego najwięksi propagandzisci mają obcobrzmiące nazwiska lub korzenie. Mam nadzieję, że to nie tak, że obcym służbom jest na rękę wywoływanie wojny polsko- polskiej?
Chyba, że to u samych autorów jest problem typu syndrom sztokholmski i zrobią wszystko w imię "patriotyzmu" choćby było głupie i nielogiczne.
A może po prostu kasa się liczy nie moralność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mnie zawsze zastanawia dlaczego najwięksi propagandzisci mają obcobrzmiące nazwiska lub korzenie.


@siwy92: Jak twoja teoria jest prawdziwa, to te służby też są ładnie #!$%@?. Przecież mogliby im zmienić te nazwiska, lub wziąć ludzi z polskimi nazwiskami.

Chyba, że to u samych autorów jest problem typu syndrom sztokholmski i zrobią wszystko w imię "patriotyzmu" choćby było głupie i nielogiczne.

A może po prostu kasa się liczy nie moralność


Bardziej kasa niż patriotyzm
@wentynski
@siwy92
@joolekk

Pracę w mediach rozpoczął w 2002 roku w „Gazecie Krakowskiej” jako Damian Mazgaj, przez blisko trzy lata był reporterem. W 2009 roku przeszedł do TVN CNBC (dziś TVN 24 BiS), z którą to stacją – jak wynika z jego CV – był związany do połowy 2013 roku; był m.in. wydawcą i producentem. W TVN również używał nazwiska Mazgaj. Materiały do głównego wydania „Wiadomości” TVP zaczął przygotowywać w 2016 roku.